Ntb z Rakouska

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
sniper-x
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 13 črc 2007 18:33

Ntb z Rakouska

Příspěvekod sniper-x » 21 črc 2007 19:33

Jaké máte zkušenosti s kupovaním notebooku z cizích zemí, jmenovitě z Rakouska? Stačí si ho prostě přez net objednat??? Jak je to s případnou reklamací? Jsou s ní nějaké problémy?? Hodlám si koupit Asus G1S, který u nás bude bůhví kdy....a tak nechci čekat a hlavně si myslím, že u nás budu o dost dražší!

sibelius

Příspěvekod sibelius » 21 črc 2007 19:35

je otázka jak je to s případnou reklamací a taky nebudeš mít českou klávesnici...

sniper-x
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 13 črc 2007 18:33

Příspěvekod sniper-x » 21 črc 2007 19:39

a tu reklamaci bych zjistil kde??? A nešla by ta klávesnice nějak vymnětit a přenastavit?

sibelius

Příspěvekod sibelius » 21 črc 2007 19:49

nevím jestli má asus mezinárodní záruku, to si zjisti... a ta klávesnice? No to teda fakt nevím... fakt netuším, jestli ti někdo někdě přehodí klávesy na české, i když i to je možné a je možné, že za chvilku tady budeš mít X tipů jak na to... :)

sniper-x
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 13 črc 2007 18:33

Příspěvekod sniper-x » 21 črc 2007 19:53

doufám, že mi někdo poradí...dlouho jsem ntb vybíral, už jsem myslel, že půjdu do G1, ale tohle je o něčem jiném..:-) tak doufám, že se tu objeví nějaké povzbuzující zprávy:D

xJoe
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 20 črc 2007 19:00

Příspěvekod xJoe » 21 črc 2007 22:41

ohledne zaruky bych asi napsal do Asusu... nekde je mezinarodni zaruka (treba pro EU) za priplatek k notebooku.. ohledne tech klaves-nestaci mit jenom ceskej soft a prelepit popisky na tlacitkach...? nekde jsem to cet.. ale prosim nemlatit :D taky si zjisti, jestli vubec jde z nejakyho levnyho obchodu objednat, ja chvilku koukal po noteboocich na VB a franc. webech, kde byly nektery podstatne levnejsi, ale posilali pouze do svoji zeme..

sniper-x
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 13 črc 2007 18:33

Příspěvekod sniper-x » 22 črc 2007 00:20

kdyz jsem psal na Asus ohledne prodavani v CR tak mi nebyli schopni rict nic vic nez to ze se uz prodava v Rakousku....a to za 1700 - 1900 USD :-)
ted jsem jim psal jak je to se zarukou a tak...tak jsem docela zvedavej co mi napisou!


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů