ACER - MONO reproduktor (5742 a 5542)

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
wlado
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 11 pro 2010 11:44

ACER - MONO reproduktor (5742 a 5542)

Příspěvekod wlado » 11 pro 2010 11:49

Zdravím, vybral jsem si notebook ke koupi a to Acer Travelmate 5742G, ale po hledání více informací přímo na webu aceru jsem našel, že řady 5742 jak aspire, travelmate, tak i řady 5542 mají jen jeden mono reproduktor. Chtěl bych se tedy zeptat, jak je to s kvalitou zvuku oproti stereo reproduktorům z dílny aceru. Je mi jasné, že i stereo z notebooků není nijak skvělé, ale nechci si pořád připojovat sluchátka a externí repráky abych se kouknul na film.

Johno
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 12 pro 2010 13:21

Notebook travelmate 5542

Příspěvekod Johno » 13 pro 2010 09:18

Kupil som uvedeny notebobok a v rezime stereo mi hra len ľavy interny reproduktor. Chcem sa spytat, ake mate s tym skusenosti, a ci je to hardwarova (softwarova) zavada.

wlado
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 11 pro 2010 11:44

Re: Notebook travelmate 5542

Příspěvekod wlado » 13 pro 2010 10:32

To není chyba, ten reproduktor tam je jen jeden.

osax
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 06 říj 2010 11:22

Příspěvekod osax » 13 pro 2010 20:05

Zdravim
Vlastnim 5742G a je fakt ze jsem se prvne lekl kdyz jsem si vsiml ze hraje jen jedno repro.

Ale co se tyce kvality tak to neni nic hrozneho oproti staremu notasu ktery "mel" stereo je kvalita mnohem lepsi.

Reprak hraje pekne ciste..
Dalsi vec co me prekvapila byla hlasitost repraku. Rozhodne nehraje nijak moc hlasite ale za to porad pekne ciste i kdyz je naplno. Hlasitost je ale presne takova jakou clovek potrebuje. Pokud chce poradnou hudbu tak si proste veme sluchatka popr solidni repra.

hustler

Příspěvekod hustler » 13 pro 2010 23:24

Mozte dat svoje dojmy z 5742g-kavalita vydrz atd.

osax
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 06 říj 2010 11:22

Příspěvekod osax » 14 pro 2010 10:44

Nemam ho moc dlouho tak s nim nemam jeste moc zkusenosti.
Kvalita je dobra nikde mi nic nevrze a prijde mi i pevny. Vzhled je takovy jednoduchy ale me se libi jelikoz nejsem na nejake ulety.

Jelikoz jsem kupoval PC snad po 5 letech tak me zatim jen prekvapuje svoji rychlosti. A jelikoz jsem ho nekupoval vyhradne na hry tak mi i v tom bohate staci. Mafia 2 jsem na tom dohral na low/medium detaily kdy se netrhala a jelikoz mi prijde ta hra i na low nadherna tak si nemuzu stezovat.

Teploty pri hrani nejsou taky nijak vysoke i presto ze ma pomerne male vydechove otvory oproti napr. Y560 Lenovu. Co jsem tak sledoval tak teploty byly okolo 70 stupnich pri maximu.

Na notasu se mi libi take tloustka a to ze ma matny displej a repraky hraji taky pekne ciste. Sice na nich hudbu moc neposloucham protoze mam dobre repra ale kdyz jo tak to neni nic strasneho.

A co se tyce vydrze tak ta neni nijak obrovska.. Jeste jsem ji ani nemeril ale 3 hodiny to budou urcite pri beznem pouzivani. Pri hrani tak 1hodina.

Nekupoval jsem notas na vydrz baterie. Chtel jsem akorat notas ktery se mi hned nerozpadne a jelikoz ho mam na doma a je to Travelmate ktery ma byt udajne vhodny na prenaseni tak by mel vydtzet dlouho.

V notasich se jinak moc nevyznam a mozna mi nejake spatne veci na tomto notasu unikaji.:-)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host