Svuj herni notas s HD5870 jsem koupil chytre za 22500Kc novy. Vydelal jsem si na nej sammaser86 píše:orgasmic pokud ti rodice daj 40tis na herni notebook a ty tu delas na všechny naražky tak to neni fer
Herní notebook Gigabyte - 16.000,-
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
A podle tebe je hratelne kolik FPS? Na rozliseni o kterem mluvis mam pres 30 FPSorgasmic píše:bravoGT1999:
Mafia 2 neni bez problemu hratelna na mobilni HD5650 pri 1280x720 na high natoz v 1600x900
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
Hm..opravdu úsměvné.21 FPS je snad hratelné? Vše pod 25 FPS je pro lidské oči nepřirozené.(u her spíše pod 30FPS)bravoGT1999 píše:mafia 2 je na mojem notasu pri rozliseni 1600x900
pri HIGH bez fyziky asi na 21 FPS takze verim,ze na i5 bude mit okolo 25FPS
Naposledy upravil(a) roman2277 dne 12 led 2011 19:30, celkem upraveno 1 x.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
Hochu já mám Qosmio od Toshiby výkonem(grafickým i procesorovým) někde jinde a rozhodně nemohu říct,že je to úplně bez problémů na nejvyšší detaily.Stále si něco pouze namlouváte.malejborec píše:mám SONY VAIO EB1S1E/WI
https://notebooky.heureka.cz/sony-vaio- ... ecifikace/
a hraju na něm hry grafika 5650 je o dost výkonější než normální ati 3850
Cod 4 na max rozlišení i detaily na 60fps stalých...
GTA 4 bezproblémů na střední, rozlišení stale plný...
Mafia II bezproblemu na nejvyssi krome NvidiaPhysx...
jestli nekdo neveri tak at si sem dojede.... jediny co me na nem sere jsou plasty a nekdy malicko hvizda hdd..
cena za kterou jsem ho sehnal 16000kc ovsem bez zaruky....
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
-
malejborec
-
Semtexx
- občas něco napíše
- Příspěvky: 25
- Registrován: 18 pro 2010 15:16
Nevim co tu nekteri pi*uji do orgasmica, kdyz co sem cetl z ruznejch zdroju na netu tak teploty g73 jsou docela v pohode. Na tomto foru sem par tydnu, ale co tu nekdy pozoruju... mam ntb bla bla bla hraju to na medium 1600x900 (jen ilustracne) a je to krasne plynule jen pri vybusich to klesne na 10fps (1.fail) .. pak z toho dotycneho vetsinou vyleze ze to hraje na 20-25fps (2.fail). Jiste uz se to tu psalo plynulost je hodne subjektivni ja treba povazuju plynulost 30fps+ v singlu... 25fps uz by pro me byla skutecne hranice. Jen prosimvas nepiste jak vam ntb v pohode rozjede hru na medium kdyz to pak solite pri 20fps.
-
djmicho
- guru
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 27 zář 2008 18:40
- Bydliště: Vysočina
zase se to ubírá jiným směrem
jen namítnu, že na HD5650 si těžko zahraje někdo mafii na High aniž by měl poklesy FPS, to nedám ani já
a jestli tady bude námitka: Ty máš, ale starou HD3870, tak věřte, že ty vaše HD5650 o 15% určitě překonávám
. Orgasmic ví o čem mluví, takže konec OT 
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55