=> na disku jsou vadny sektory a místa v záložní oblasti je méně a méně => reklamuj.bravoGT1999 píše:nevim jaky hodnoty jsou dulezity ukazuje to u jednoho radku POZOR
nejaky pocet premapovanych sektoru
muj acer po oprave
-
JejKey
- guru
- Příspěvky: 633
- Registrován: 27 bře 2011 19:20
MSI GT628 (C2Q9000@0,9125 V, 2×2 GB DDR3, GTS160M@0,9 V, Intel X25-M 80 GB G2 + ST9500420AS, Intel 5100AGN + SparkLAN WPER-116GN) + NEC 2070NX
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
Notas uz je od ctvrtka v servise. Tak sem zvedavy jestli me neposlou nekam, kdyz mi takovy disk poslali jako vporadku. Behem pristiho tydne nam vedet co se udalo. Kazdopadne pokud uznaji zase chybu disku jedu vratit do Brna do CZC nemam na to uz naladu.
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
Jestli to uznají, tak si to zpátky nikdo nevezme, protože jsi nenapsal při reklamaci, že chceš místo opravy dobropis.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
coze? to mi vysvetli? Ja sem psal do CZC v jakse sem situaci a jestli, kdyz mi prijde s uznanou stejnou zavadou tak muzu v kterekoliv pobocce zadat vraceni penez a on mi rekl,ze ano,takze nevim o co jde. kdyz budu mit 3 potvrzeni o oprave.swarm píše:Jestli to uznají, tak si to zpátky nikdo nevezme, protože jsi nenapsal při reklamaci, že chceš místo opravy dobropis.
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
Normálně to funguje tak, že servisu nahlásíš, že chceš odstoupit od smlouvy. Oni v případě, že se potvrdí zase stejná závada (nebo 4 jiná...) vypíšou protokol a notebook si už nechají. Protokol pak dostane prodejce a vrátí ti peníze.
Pokud jsi to tam poslal, že to chceš jen opravit, tak to prostě opět opraví. Pokud to pak nebude vykazovat vadu, nebude existovat důvod k odstoupení od smlouvy.
Pokud jsi to tam poslal, že to chceš jen opravit, tak to prostě opět opraví. Pokud to pak nebude vykazovat vadu, nebude existovat důvod k odstoupení od smlouvy.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
aha tak s tim jsem se nesetkal,protoze treba mob ily reklamoval primo u operatora a ten mi pri 4 zavade nabidl vraceni penez vis. Nicmene dneska mi volala operatroka ze strediska zlepsovani sluzeb a ja ji vse rekl jak sem spokojeny a co se delo a ptala se jestli ma muj pripad chci jeste s nekym rsit a ja rikal, ze jelikz se jedna o 3 zavadu behem 4 mesicu,tak chci odstoupit od kupni smlouvy. rikala,ze to nahlasi,ale zatim nikdo nevolal no. Otazka je jaka to je ted zavada, protoze OS nabihalo douho vsechno instalovalo dlouho vse se sekalo, ale kdyz sem otestoval HDD rychlost byla normalni. Ale oni snad maji na to nastroje aby to odhalili
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
Notas mam doma. v protokolu o5 vymena HDD takze mam 3 protokoli s vymnou HDD muzu jit vratit do CZC. Ale chci si na nem jeste zahrat.zacal sem instalovat tak ja ma nastaveny ACER ten jejich 36 casti ovladacu nebo jak to nazvat. Nevypada to,ze to je rychle jako kdyz sme ho koupil a to mel hned po koupi notas vadne sektory. ja si trosku myslim,ze tam je vadne jeste neco na co nedosli.
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
zivan
- guru
- Příspěvky: 3443
- Registrován: 26 kvě 2008 17:23
- Bydliště: Brno
V CZC se dozvis, ze mas zavady opravene a tak neni duvod vracet penize.
Pokud je podle tebe porad vadny, tak ho znovu reklamuj a nech do reklamacniho protokolu napsat, ze chces odstoupit od smlouvy.
Pokud je podle tebe porad vadny, tak ho znovu reklamuj a nech do reklamacniho protokolu napsat, ze chces odstoupit od smlouvy.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
-
stavač
- guru
- Příspěvky: 767
- Registrován: 12 kvě 2009 05:44
- Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
jednal sem s reklamacnim strediskem CZC o tom,ze se jedna o 3 stejnou zavadu a on mi rikal,ze bez problemu na to mam pravo a to je samozrejme v podminkach,takze neni co resit. Me nezajima, ze ted chvilku funguje proste behem 4 mesicu byl mesic v opravne.
Asi to faka uz se to rozkoukalo,ale neustale trva problem s tim,ze ruzne aplikace hazi hlasky,ze program prestal fungovat a je nutnho ho restartovat.
To dela odjakziva a ja nevim jestli to je problem systemu
Asi to faka uz se to rozkoukalo,ale neustale trva problem s tim,ze ruzne aplikace hazi hlasky,ze program prestal fungovat a je nutnho ho restartovat.
To dela odjakziva a ja nevim jestli to je problem systemu
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
tak jo napsali mi,ze to sice muzu reklamovat na kazde pobocce,ale penize ihned nedostanu. oni to pry poslou na Pribram a daji dobropis.
Asi si notas necham nejaky ten mesic a pak ho poslu don Aceru at to vyresi oni a bude to zadarmo
Asi si notas necham nejaky ten mesic a pak ho poslu don Aceru at to vyresi oni a bude to zadarmo
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
dzulio
- píše často
- Příspěvky: 352
- Registrován: 26 čer 2008 08:02
- Bydliště: Poprad
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
kluci to je peklo ja si chtel chvilku noptas jeste nechat tak sme nainstaloval 2 hry rikam si to se nejak seka. no bodejd ne. Naprosto vscehny aplikace ve WIN nereaguji na kliknuti vzdycky jen vidim napis program neodpovida a premysli to. spousteni OS je mezi 2-4 min. Ja nechapu cim to je,ale HDD tezko kdyz ho udajne menily uz potreti. Zjaimave je,ze sme se na nej dival a je uplne stejne poskrabany jako ten minuly. Zkusil sem jednu vec a to dat tam starsi BIOS,protoze verze 1,15 neni vubec urcena k mojemu HW malinko se to zlepsilo ,ale seka se to jako 3 roky zasrany PC kde se instalovaly tuny programu. Mam zkouset jeste cistou instalaci po formatu HDD? abych rekl pravdu vubec se mi nechce zase vsechno stahovat a pak cekat 2 h az se to nainstaluje a vysledek bude stejny
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
Vzhledem k tomu, že do toho notebooku vždy natáhneš kopec warezu, je otázka, zda není právě v něm zakopaný pes. Nicméně, pokud to tak není, vyzkoušel bych jen jedno recovery systému, a pokud to bude i pak pomalé, rovnou bych to poslal na reklamaci a přidal tam, že odstupuju od smlouvy (aby už to neopravovali).
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
-
bravoGT1999
- píše často
- Příspěvky: 300
- Registrován: 30 zář 2010 15:55
ja sme si prvni myslel,ze to dela antivirak,tak sem ho odinstaloval,pak par veci co tam bylo nahovno. pak to nekolik hodit delalo asi 100 aktualizaci a ted to je cim dal horsi. zkusim kompletni format nemam ted co ztratit.
ACER ASPIRE 7551 G - AMD x3 N830, ATI HD 5650, 4GB RAM, 640 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB
HP NW 8240 - INTEL pentium 4 2,13 GHz - L2 2 MB, ATI FIRE GL 5000, 1,5 GB, 80 GB