aspire one 522 s amd fusion mate ho uz niekto?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
marek.sk
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 11 bře 2009 11:19
Bydliště: D.K

522

Příspěvek od marek.sk »

Skus preinstalovat najnovsie ovladace k grafike pripadne preinstaluj directx a skontroluj ci mas instalovane pripadne update pre win.

Inak ake mate teploty cpu pri vysokej zatazi a v klude u tohto netbooku?
Pripadne aj u inych s cpu amd c 50,lebo u mna na 522 to je v klude bezne po minimalne hodinke 75 c a pri vysokej zatazi nieje problem aj 90.vysledoval som uz aj 92!
Mam pocit, ze to je dost na usporny procesor.
hp elitebook 6930p- c2d t9400 2.53 ghz, 4096 mb ddr2 800 mhz ram, 320 gb hdd sata2 wd 3200 bekt + zalman nc 1000 +aspireone 522 amd ontario c-50
Pekáček

Příspěvek od Pekáček »

Asi nejde ani tak o procesor, jako spíš o úsporně řešené chlazení, které bylo dříve navržené pro jednojádrové Atomy. Co sundat chladič a zkontrolovat zde tam není moc pasty? Klávesnice se sundává těžko, ale pak by to mělo jít snadno, podle toho, co jsem viděl v servisním manuálu.
Já na AO521 stále teploty nízko, v zátěži (4 hodiny CoD4: 65st.C.) i přes vyšší spotřebu, je tam ale jiná konstrukce, já vím.
666dia
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 10 pro 2008 16:32

Příspěvek od 666dia »

marek.sk
"Ahoj
Tak ramka je chvalabohu vymenena a to doslova. trvalo to cca 1,5 hod kym som ju vymenil."
prosím tě, co jsi tak dlouho dělal....?, vyměňoval jsem to na D255, což je totožný case a trvalo to 10 - 15 minut....
marek.sk
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 11 bře 2009 11:19
Bydliště: D.K

522

Příspěvek od marek.sk »

1. Zodpovednost aby sa nieco nepokazilo.
2. Islo to znacne zle.
3. Robil si to prvy x? Alebo mas prirodzenu nadanost na podobne veci:d

Pre pekacka
Ano mas pravdu bude to pravdepodobne tym.
Vyrobca pouziva casto celkovo lacnu pastu a to chladenie je designovane ozaj tak akurat na atom a ani unho nebude nic moc oproti inym modelom.
hp elitebook 6930p- c2d t9400 2.53 ghz, 4096 mb ddr2 800 mhz ram, 320 gb hdd sata2 wd 3200 bekt + zalman nc 1000 +aspireone 522 amd ontario c-50
666dia
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 10 pro 2008 16:32

Příspěvek od 666dia »

jj, dělal jsem to poprvé, ale napřed jsem zkouknul tohle video:
https://www.youtube.com/watch?v=6KYNTvF0-5M
to je pro D255
tady je pro D522, ale tam ten člověk zbytečně odpojuje klávesnici a moc šroubků, stačí čtyři:
https://www.youtube.com/watch?v=TruhRYj6vcQ
marek.sk
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 11 bře 2009 11:19
Bydliště: D.K

522

Příspěvek od marek.sk »

No neviem. Ja som sa prave najviac aj casovo trapil s klavesnicou kym som ju vypacil. To bola fakt lahvodka. Potom to viacmenej slo ako ma.
hp elitebook 6930p- c2d t9400 2.53 ghz, 4096 mb ddr2 800 mhz ram, 320 gb hdd sata2 wd 3200 bekt + zalman nc 1000 +aspireone 522 amd ontario c-50