To je u T a X standard (je to pogumovane ci co) R500 ma holy plast.bender007 píše:... A to nemluvím o špatném povrchu, již není tak černý a hrubí jako na R500 ale je to hladký mat, takže sou na něm vidět otisky jako prasy které jdou i špatně rozleštit.
Lenovo Thinkpad X220
-
armg
- občas něco napíše
- Příspěvky: 35
- Registrován: 15 zář 2008 20:19
-
Puppy
- guru
- Příspěvky: 1887
- Registrován: 16 kvě 2006 17:17
-
xaver13
- občas něco napíše
- Příspěvky: 7
- Registrován: 28 kvě 2009 09:59
-
j.matrix
- píše často
- Příspěvky: 430
- Registrován: 17 dub 2009 08:40
tento tyzden sa mi nahodou dostal do ruky tablet x220, aspon som si mohol vyskusat ako vyzera ultramobilne riesenie ktore si chcem v buducnosti zakupit (ked budem nanho mat). Zaujal ma touchpad ktory sa prehyba miesto spodnych tlacitok. A takisto ten klb, ktory asi vydrzi toho dost ale ja by som sa stale bal ze sa zlomi. Co sa tyka spracovania tak v pohode, zarazali ma este jedna vec ze pero nepise presne tam kde sa dotyka displeja, kedze to bol prvy tablet tak neviem ci sa to da nejako kalibrovat.
Lenovo ThinkPad T500 , T9400, 6GB RAM, crucial m4 240GB ssd, 4500mhd+3650, LED podsvietenie, 320GB Ultrabay, Win8
Lenovo ThinkPad X201
Lenovo ThinkPad X201
-
honzyk2
- píše často
- Příspěvky: 114
- Registrován: 22 čer 2009 21:34
-
Puppy
- guru
- Příspěvky: 1887
- Registrován: 16 kvě 2006 17:17
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
tie procesory vychadzaju cenovo skoro rovnako akurat 2537M je ULV verzia. ten rozdiel v cene je sposobeny klasickym uber priplatkom Lenova za Intel SSD (pravdepodobne 160GB Intel 320). v USA CTO chce zan Lenovo 430 USD bez dane.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
Puppy
- guru
- Příspěvky: 1887
- Registrován: 16 kvě 2006 17:17
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
-
zivan
- guru
- Příspěvky: 3443
- Registrován: 26 kvě 2008 17:23
- Bydliště: Brno
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
-
hapa
- občas něco napíše
- Příspěvky: 4
- Registrován: 21 lis 2009 09:19
-
zivan
- guru
- Příspěvky: 3443
- Registrován: 26 kvě 2008 17:23
- Bydliště: Brno
Presahuje cca 0,5cm, ale dolu. Notebook je pak vzadu nadzvednuty.
Edit:
Je to videt v tehle recenzi https://www.notebookreview.com/default. ... nkpad+x220

Edit:
Je to videt v tehle recenzi https://www.notebookreview.com/default. ... nkpad+x220

HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
-
Puppy
- guru
- Příspěvky: 1887
- Registrován: 16 kvě 2006 17:17
-
Puppy
- guru
- Příspěvky: 1887
- Registrován: 16 kvě 2006 17:17