Problém je, že nevim jaký vybrat chlazení (podložku). Požaduju cenu do 1k a bez napájení.
Máte nějaký tip?
A jinak, když na tom budu jen surfovat, tak bude taky potřeba? Někde jsem četl, že i tak Acery produkujou dost tepla, zdá se mi to divný
Souhlas. Pokud nechceš investovat do Zalmana NC-2000, tak je ten CoolerMaster vhodné řešení.Jirrick píše:na stůl bych dal tohle - je hodně děravá, takže přísun vzduchu bude určitě dobrý i bez přídavných větráčků, navíc docela férová cena https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=68858
To je právě omyl. Loni jsem si pod svoje MSIčko kupoval pasivní Acutake DarkNoteCool a prostě pod tím ntb neseděla dobře (nožičky, nerovně tvarovaný spodek). Nakonec jsem to vyřešil v kombinaci s domorobo podstavcem a v idle/singlethread loadu je v rámci možností klid.Python.P píše:notebook jako notebook, pokud nebude podložka určená pro konkrétní typ ntb /jakože žádna taková néni nebo alespoň o ní nevím/ tak je to prašt jako uhoď
Používáme cookies pro lepší funkčnost obsahu.