Acer Aspire One D255 + Win XP Pro - problém s wifi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1670
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvek od admin »

ok ... dej pak vědět
Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 767
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina

Příspěvek od stavač »

Ked je wifi zapnuté tak mosí svietit aj ked nieje nainštalované, treba spustit vyhladavanie noveho HW, ked najd HW a nechce zobrat ovladače je aj taka možnost že sa ten driver musí zapisat ručne aby ten HW začal komunikovat, mám na to video jak to treba spravit, akurat je to v ruštine ale pochopit sa to da bez problemov
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk
weazly
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 12 črc 2011 15:12

Příspěvek od weazly »

stavač píše:Ked je wifi zapnuté tak mosí svietit aj ked nieje nainštalované, treba spustit vyhladavanie noveho HW, ked najd HW a nechce zobrat ovladače je aj taka možnost že sa ten driver musí zapisat ručne aby ten HW začal komunikovat, mám na to video jak to treba spravit, akurat je to v ruštine ale pochopit sa to da bez problemov
pošli odkaz....rusky umím :)
weazly
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 12 črc 2011 15:12

Příspěvek od weazly »

Problém vyřešen. všude i na originálních Windows XP Home edition bylo napsané že wifi adaptér je atheros. Nedalo mi to a koukl jsem se dovnitř netbooku a tam byl wifi adapter značky intel i když jsem ten driver zkoušel před tím wifi nejela až teť. Děkuju všem za pomoc.