inspiron 1520

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 25 črc 2007 12:54

Tato nasa debata je trosku OT :)
Ale vies ako sa vykladaju kamiony? Tak snad to neodnesie ten moj 8)
P.S. Dodavka mi ma prist 30.7., dufam ze nedonesu namiesto pc tie huby. :lol: :lol:

Rexy

Příspěvekod Rexy » 25 črc 2007 13:01

to Bananik

spojil jsem se s tou ceskou firmou. bohuzel jim ta info-stranka nechodi ale zjistili(dopoledne) ze ten naklad jeste nevyjel a slibili ze az to dorazi do jejich skladu tak mi daji vedet a domluvi se na terminu dodani

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 25 črc 2007 13:12

Tak ja predpokladam, ze sa to bude na tej dell stranke aktualizovat a budem vediet kde to je a teda aj kedy to pride. Ale ked ti daju info, ze uz je to na uzemi statu v ich skladoch mohol by si to sem prilepit alebo poslat sz. :wink:

Rexy

Příspěvekod Rexy » 25 črc 2007 13:18

to Bananik

dam to do referatu spolehni se.
bohuzel Phil pise ze od Tilburgu uz zadny refresh tech udaju nebyl mistni stranky nechodi - holt nezbyva nez cekat

lucy_stike
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 28 kvě 2007 13:05

Příspěvekod lucy_stike » 30 črc 2007 10:32

No prave jsem koukal, jak je na tom moje objednavka .. no a je v limericku apredpokoladana doba dodani je 3.8, tedy tento patek, takze pocitam spis zacatek pristiho tydne, ... puvodni prepokladana doba dodani byla 21.8 ...
tey zhruba 10 dni po zaplaceni, celkova cekaci doba by v pripade, ze ntb skutecne dojde uz v patek je uzasnych 15 dni od poslani penez ...

Docela me vcera podesili ty informace o zrnitosti obrazu a pouziti 6 bit lcd misto 8 bit lcd ... tedy 262k barev misto 16.2m ... vite o tom nekdo neco presnejsiho, budu rad za kazde info diky

Rexy

Příspěvekod Rexy » 30 črc 2007 10:37

to lucy_stike

Docela me vcera podesili ty informace o zrnitosti obrazu a pouziti 6 bit lcd misto 8 bit lcd ... tedy 262k barev misto 16.2m ... vite o tom nekdo neco presnejsiho, budu rad za kazde info diky


kde ses to dozvedel?

lucy_stike
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 28 kvě 2007 13:05

Příspěvekod lucy_stike » 30 črc 2007 11:17

Na zahranicnich forech ... mmnt mrknu do historie ... :) ... zde

lucy_stike
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 28 kvě 2007 13:05

Příspěvekod lucy_stike » 30 črc 2007 12:26

lucy_stike píše:Na zahranicnich forech ... mmnt mrknu do historie ... :) ... zde


no tak jsem to forum procetl znova a za strizliva .... ;)

omyla se v tom vlaknu vsechno mozny, hodne lidi tam pise, ze bila vypada jak smichana bila a seda a ze neni super prijemne z tohoto lcd panelu dlouho cist ... jeden forista tam zminuje ze je to dano, povrchovou upravou gloss upravy ... ale radeji si to asi precti sam, je tam pomerne dost informaci ...

Sam ted nevim co si o tom vsem myslet, ale pokud by se to vazne nedalo prezit (coz si nemyslim), tak budu zrejme usilovat o navraceni, ale stejne doufam ze to budevse ok ...

Musim vsak konstatovat, ze je docela neprijemne cele to vlakno prochazet, kdyz uz vim ze ej na ceste ;) ... mno nechme se prekvapit

Rexy

Příspěvekod Rexy » 30 črc 2007 12:41

to lucy_stike

prave jsem ho rozbalil!!!!!

prvni dojem? musim pouzit diakritiku:

Moje 1520 je krásně černá, elegantní vůbec né břichatá a voní - fakticky voní, byla zabalená v nějkém voňavém obalu
bohužel teď musím od ní pryč i když mi to trhá srdce, ale až budu moct tak dám vědět něco důležitějšího :lol:

tak par dalsich postrehu:
1. s vistama je to stejne jako s xpeckama - posledni zaplata od dellu byla z 23.6. kdyz jsem povolil upgrade dneska nacpali mi do inpika dalsich 15 novych :shock:
2. abych aspon trochu vedel na cem mi programy budou behat intaloval jsem hwinfo32 - nekde ke konci instalace mi na pul sekundy vypadl displej (do cerna ne do modra) a dole ve tray se objevila hlaska: vypadlo ovladani monitoru a bylo opet obnoveno (nebo tak nejak).
priznam se ze jsem z toho trochu nesvuj - myslim z toho fofru kdy se me nikdo na nic neptal a masinka se spravila sama.
taky s everestem mam trochu necekanou zkusenost - ten mi oznamil ze je z myho hardware na vetvi a bude si s nim vedet rady az v pristi verzi.
3. v rozporu s manualem jsem zjistil ze wifi i bluetooth jsou uz inicializovany - nejen ze svitej (krasny) modry kontrolky ale nabidli se mi i dve wifi site v okoli (jenze obe jsou zahesleny potvory).
4. vsechno chodi desnym fofrem kdyz si predstavim ze bych tam mel xpecka to by asi byl teprve fofr :D
5. touchpad je hodne citlivej musim si na nej trochu zvykat klavesnice je fajn
6. instalace pripojeni k internetu nebyla veskera zadna - vrazil jsem kabel od modemu do sitovyho konektoru kliknul jsem na pripojeni k internetu a masinka rekla ze uz jsem pripojen
pak jsem zkusil pripojeni z pececka (zase pres sit) zase stacilo nastavit 'domaci' sit na pececku a tady asi 3 kliknuti a bylo hotovo.
ten system je mnohem chytrejsi nez ja

tak zatim koncim
Naposledy upravil(a) Rexy dne 30 črc 2007 22:23, celkem upraveno 1 x.

lucy_stike
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 28 kvě 2007 13:05

Příspěvekod lucy_stike » 30 črc 2007 13:20

to rexy:

gratulace, snad bude muj milack take vonavy :)

btw: jinak ted sem trochu patral ve specifikacich a skutecne v manualech pisi ze barev je 262 k jak v inspiku 1520 tak ve vostru 1500 a dokonce i v xps 1330 ...

Hned jak budes mit nejake postrehy hned napis, budu nedockavy :D

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 30 črc 2007 13:27

ono se to píše i v manuálu pro XPS M1330:

WXGA 1280 x 800 při 262 000 barvách
Dell Latitude XT

kokoseq
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 27 črc 2007 16:45

Příspěvekod kokoseq » 31 črc 2007 11:46

rexy: neda se nahodou citlivost touchpadu nastavit?:-/ mam pocit, ze joo... jsem zvedavy jestli ti to nadseni vydrzi, tak se ozvi s dalsimi postrehy
Is it nut?! No it is coconut!

TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 31 črc 2007 15:56

Urcite se da citlivost nastavit. Teda aspon u NB co jsem se setkal...
Forget the past, the future is now, the present`s gone..

Rexy

Příspěvekod Rexy » 31 črc 2007 16:05

to TomZ

ja to nikdy nepotreboval tak jsem to nehledal - jenze ted zase drepim u desk-topu a ne u lap-topu :D tak to nevyzkousim.
cim se to dela na tvym?

TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 31 črc 2007 18:45

2Rexy: ja mma ted HP. Dell jeste nie.. ale neva ;)

Start-Settings-Control Panel - Mouse (musi byt odpojena mys) - a tam v zalozce mysi to je nebo by melo byt..
Forget the past, the future is now, the present`s gone..


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů