https://notebook.cz/clanky/recenze-note ... 473tg-8473
Tady máš recenzi
Podle mě, je to výborný notebook, jen se tedy obávám toho, abych s nim pořád nebyl na reklamaci a v servisu. S těmi TravelMate TX problém nebývá, ale člověk nikdy neví.
Používáme cookies pro lepší funkčnost obsahu.