Acer Aspire 7100 - paměť DDR2

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mariomaroa
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 pro 2006 00:05

Příspěvek od mariomaroa »

A taky se mi jednou po zapnutí rozsvítilo modře tlačítko bluetooth a přitom ho tam nemám (což mě trošičku mrzí, propojuji s mobilem kabelem). Samo že jsem hned zkoušel mobilem vyhledávat spojení, ale ne, opravdu tam není :D .
Tak až ti příjde paměť, napiš jak si dopadl s jejím nasazením a taky dojmy, zdali je patrný nárust výkonu :)
dr.krtek

Příspěvek od dr.krtek »

tak paměť vyměněna, to zvládne i blondýna. Zasuneš trochu zeshora, cvakne to, zaklpneš do paciček a je to. Zatím jsem zkoušel jen běžné fotky, video a je výrazně znát, jak je rychlejší. Tak to snad vydrží.
mariomaroa
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 30 pro 2006 00:05

Příspěvek od mariomaroa »

Takže v pohodě :) , jakou si tam teda dával? Kingmax?
dr.krtek

Příspěvek od dr.krtek »

jo Kingmax,koupil jsem ji v Mironetu