Herní NTB do 25 tisíc?
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
jo a taky sem tu nekde cetl ze AMD je oproti nvidi roky pozadu...
TYPE: Acer 5742G
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
ve finále, ten asus je pěknej, ale nakonec jdu do toho HPčka, už jen proto že sem hledal ntb do 25 K, ve výkonostní stránce není špatnej, a BF 3 si na 1335x..... i na low zahraju krásně plynule, co sem četl na War4all forum, a to samí i tady.... to by musela bejt fakt mrda věc abyste mě přemluvili k tomu Asusu....
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
nikdo te nepremlouva..chtel si doporucit notebook k tvym ucelum... vetsina se shodla na asusu,ne-li vsichni... ty sis vybral nb kterej nikdo nedoporucil..tot vse,uzi si ho a muzes napsat dojmy, bud sem nebo i me PM..na low si BF zahrajes,snad i mp. ahoj
+JE CELEJ LESKLY,POMALEJSI HARDISK,ZBYTECNE RAM,ZBYTECNY PROCESOR
+JE CELEJ LESKLY,POMALEJSI HARDISK,ZBYTECNE RAM,ZBYTECNY PROCESOR
Naposledy upravil(a) lupama dne 06 lis 2011 18:45, celkem upraveno 1 x.
TYPE: Acer 5742G
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
kultus
- guru
- Příspěvky: 597
- Registrován: 13 led 2008 12:50
nejak to nechapu brat NTB primarne na hry a nakonec vzit jen to HP s 6770 segra ho ma jen na hrani kdyz neni doma u stolniho komplu ale zadna vyhra to neni a jestli nedas litr navic nad svuj limit tak to se ti teda divim mam doma asus G74 a po stabilnim pretaktovani mam vykon temer jako GTX570 a chlazeni ma teda brutalni grafarna navyleze pri hrani nad 65C a skoro o nem nevis vubec nehuci a nahore nehreje ani po 3 hodinach crysis 2 takze za mne jednoznacne asuse na HP se vyprdni za rok ten litr urcite poznas az si dohrajes BF3 a budes chtit neco novejsiho to ti i 5fps navic bude dobre...
PS: fullHD je na 17,3" jak jsem se sam presvedcil nutnost
PS: fullHD je na 17,3" jak jsem se sam presvedcil nutnost
Naposledy upravil(a) kultus dne 06 lis 2011 19:25, celkem upraveno 1 x.
Asus G74SX + Asus UX390UA + Legion 5 17", i7 10750H/16GB/GTX1660Ti/1,5TBNVMe + HP Elitebook 845 G8 + HP Zbook 15 Fury G8