Herní NTB do 25 tisíc?
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
Jirrick
- Moderátor
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 04 pro 2010 19:37
Na čárečky na Alze se vy...(no prostě jim nepřikládej takový význam). 2430 je refresh 2410 (refresh znamená, že Intel během životnosti jedné generace procesorů zhruba dvakrát provádí drobné navýšení frekvence spojené možná s nějakými drobnými tweaky v mikrokódu), takže má asi o 100 MHz vyšší takt, což znamená i krapet vyšší výkon.
Lenovo X1 Carbon Touch
* Dodržujte prosím
[url=http://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.php?f=28]PRAVIDLA[/url] tohoto fóra *
* Dodržujte prosím
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
Reálně bude rozdíl nula.
Ve hrách, kde je limitem grafika = 99% dnešních her, bude výkon naprosto stejný. Ve hrách, kde je limitem procesor to bude naprosto minimální rozdíl v řádu jednotek procent.
Ve hrách, kde je limitem grafika = 99% dnešních her, bude výkon naprosto stejný. Ve hrách, kde je limitem procesor to bude naprosto minimální rozdíl v řádu jednotek procent.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
tak, objednal sem si to odtud https://www.inter-shop.cz/produkty/2807 ... z195v.aspx až přijde tak tu o něm založím téma, díky.
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
objednáno! https://www.inter-shop.cz/produkty/2807 ... z195v.aspx ! snad to bude bezproblémů 
-
kultus
- guru
- Příspěvky: 597
- Registrován: 13 led 2008 12:50
Domas píše:objednáno! https://www.inter-shop.cz/produkty/2807 ... z195v.aspx ! snad to bude bezproblémů
Asus G74SX + Asus UX390UA + Legion 5 17", i7 10750H/16GB/GTX1660Ti/1,5TBNVMe + HP Elitebook 845 G8 + HP Zbook 15 Fury G8
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54