Lenovo Y550 spotřeba napájecího trafa

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
polach
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 19 bře 2010 15:43

Lenovo Y550 spotřeba napájecího trafa

Příspěvekod polach » 08 lis 2011 17:58

Dobrý den,

muj problém tkví v něčem velice nepochopitelném. Jsem přes týden na intru a mám notas který mám neustále připojený do sítě. Chtěl bych vědět, kolik asi tak muže spotřebovávat napájecí trafo připojené do sítě, když je ntb v režimu spánku? Vychovatelka místního intru, mi neustále vypojuje trafo ze zásuvky s tím že to spotřebovavá energii a já bych ji rád řekl, že to nespotřebovavá nic, ale potřebuju vedět zda li je to pravda nebo ne, popř. kolik odebírá ve srovnání třeba s 60w žárovkou. Děkuji ;)

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 08 lis 2011 18:11

Ak je trafo pripojene v sieti bez notebooku alebo aj s vypnutym notebookom alebo aspon s notebookom v hibernacii ked nic nesvieti a neblika po vypnuti tak spotreba menej ako 1W , ak je napojene do notebooku ktory je v rezime spanku S3 suspend to ram (ked ti blika power ledka pri vypnutom notebooku) tak sa spotreba pohybuje okolo 3-5W podla toho aky notebook a ake trafo kazdopadne je to uplna somarina riesit, vychovavatelke na intraku by som odporucal zhasinat radsej svetla na chodbach a WC nech zbytocne nesvietia ked tam nikto nieje a neriesit nejake trafo v zasuvke .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

polach
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 19 bře 2010 15:43

Příspěvekod polach » 08 lis 2011 18:18

Děkuji za odpověd, přesně tohle sem potřeboval vědět. Ano tato vychovatelka je opravdu ale opravdu děsná, přirovnal bych ji k panu Monkovi z toho serialu který vše srovnával tak aby to bylo souměrné atd. i zde paní vychovatelce vadí i ta nejmenší chybička :x


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů