Asi špatná baterie??
-
Barushka333
- občas něco napíše
- Příspěvky: 1
- Registrován: 15 lis 2011 20:19
Asi špatná baterie??
Dobrý den, chtěla bych poradit... Mám notebook Toshiba asi 2 roky a už asi půl roku nefunguje bez zapojení do sítě, mám ho třeba odpojený a nabitý druhý den ho zapnu a než se mi načte tak se mi vypne s tim, že je vybitá baterie a jak to odpojim pak nevydrží ani 5 minut, což se mi nelíbí... Tak nevíte prosím někdo jestli si mám koupit novou? nebo čím to může být? děkuji....
-
Jirrick
- Moderátor
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 04 pro 2010 19:37
To je dost pravděpodobné. Stáhni si nějaký program, co umí zjistit informace o baterece( např. Battery Bar) a tam by se ti měla ukázat reálná kapacita baterie a její opotřebení. POdle toho co popisuješ ta kapacita bude buď hodně malá nebo uplně přestřelené číslo a opotřebení blížící se 100% nebo naopak 0%.
Lenovo X1 Carbon Touch
* Dodržujte prosím
[url=http://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.php?f=28]PRAVIDLA[/url] tohoto fóra *
* Dodržujte prosím
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR