Acer Aspire 6935G - praskle LCD

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
woboss
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2009 16:14

Acer Aspire 6935G - praskle LCD

Příspěvekod woboss » 16 říj 2011 13:16

Zdravim, povedla se mi v celku dementni vec. Pri otvirani vika ntb. vlastne ani ne pri otvirani jen pri odklonu, sem chytl viko normalne palcem za ramecek nekde v oblasti webkamery a praskl mi displej. tak 25% displeje ztratilo obraz, no dneska to prasklo jeste vic. Nemam tucha jak se to mohlo stat, zadnej fyzickej tlak...nevim no. Kazdopadne mam po zaruce uz a snazim se zjistit jsk by se to dalo vyresit. Hledal sem na netu, ale cenove to neni nic peknyho. Tak bych rad znal nazor nekoho kdo se v tom orientuje.
A jeste sem si vsiml, ze kdyz ten displej pres viko jemne treba primacknu nebo jakoby ohnu, tak na "rozlity" casti treba obraz i naskoci, tak by asi nemuselo bejt cele lcd v trapu, napadlo me, jestli neprasklo treba jenom nejaky zobrazovaci sklo :shock: V tomhle se vubec nevyznam :(
Prikladam foto.

PS. pokud by bylo jedinym moznym resenim vymena displeje, tak bych uvital nejakou pomoc jakej model displeje mam vlastne hledat.
Pisu z mobilu, pokud sem ve spatne sekci, tak se omlouvam
Obrázek

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1671
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 17 říj 2011 00:24

tohle je v trapu ... vymenit to pujde ... dej si inzerat do poptavky ... myslim, ze se Ti nekdo ozve

woboss
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 led 2009 16:14

Příspěvekod woboss » 17 říj 2011 17:07

Tak uz sem to vyresil, (snad) kdxby nekdy nekdo resil....tak
original displej je LTN160AT01 ( CCFL ) jsou nedostupné a když se náhodou dostanou , jsou šíleně drahé.
Da se vsak nahradit za LTN160AT06, kterej je k dostani za peknou cenu. Ovsem je to LED displej, takze je k nemu potreba prevodni kabel
http://sema-for.cz/shop/product.php?id_product=171
tento. Ja sem koupil displej s vadnym pixelem, ve sleve. Komplet me to stalo 1700 Kc i s dopravou.
Jeste semto neskompletoval, az to bude vymeneny a funkcni tak prijdu rict jestli to slape nebo ne.

beck5
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2011 21:38

Re: Acer Aspire 6935G - praskle LCD

Příspěvekod beck5 » 10 pro 2011 23:01

woboss píše:Zdravim, povedla se mi v celku dementni vec. Pri otvirani vika ntb. vlastne ani ne pri otvirani jen pri odklonu, sem chytl viko normalne palcem za ramecek nekde v oblasti webkamery a praskl mi displej. tak 25% displeje ztratilo obraz, no dneska to prasklo jeste vic. Nemam tucha jak se to mohlo stat, zadnej fyzickej tlak...nevim no. Kazdopadne mam po zaruce uz a snazim se zjistit jsk by se to dalo vyresit. Hledal sem na netu, ale cenove to neni nic peknyho. Tak bych rad znal nazor nekoho kdo se v tom orientuje.
A jeste sem si vsiml, ze kdyz ten displej pres viko jemne treba primacknu nebo jakoby ohnu, tak na "rozlity" casti treba obraz i naskoci, tak by asi nemuselo bejt cele lcd v trapu, napadlo me, jestli neprasklo treba jenom nejaky zobrazovaci sklo :shock: V tomhle se vubec nevyznam :(
Prikladam foto.

PS. pokud by bylo jedinym moznym resenim vymena displeje, tak bych uvital nejakou pomoc jakej model displeje mam vlastne hledat.
Pisu z mobilu, pokud sem ve spatne sekci, tak se omlouvam
Obrázek




To iste sa stalo aj mne no pruser led displej aj s kablom som zohna l za 130€ kurna draho


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů