Notebook pro grafika a na zábavu

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
cervajsss
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 03 srp 2008 18:55

Notebook pro grafika a na zábavu

Příspěvekod cervajsss » 08 led 2012 12:03

Dobrý den,
Už jsem tady jednou psal, ale ve špatné sekci. Za to se omlouvám.
Sháním notebook, který by mi dobře sloužil na práci s grafikou (PS, FLASH atp..). Zároveň jsem vcelku ještě mladej na to, abych si kupoval nějaký business notebook. Takže bych to chtěl příležitostně i na hry O:-). Cenově tak do 20 000 Kč. Dopředu píši, že nechci ACER, protože s nimi mám opravdu špatnou zkušenost. Naopak mě velmi láká lenovo. Měl jsem vybraný http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y570-d276494.htm .Asi neni ideální, ale líbí se mi moc i designově. Chápu, že jako grafik bych měl používat externí monitor, ale nepracuji jenom doma a potřebuji i něco "do terénu". Parametry by stačili stejné/lepší jaké jsou například u toho lenova. Přemýšlel jsem i ThinkPadu, ale někomu ten jeho design sedne, někomu ne. Já se bohužel zařazuji do druhé skupiny. Předem dík jestli mi bude někdo ochotný odpovědět.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 08 led 2012 21:08

Viděl bych to na Nkový Asus.Třeba model N55.(FHD displej matný,velmi pevná konstrukce,skvělý zvuk i výkon)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

cervajsss
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 03 srp 2008 18:55

Příspěvekod cervajsss » 08 led 2012 22:43

Děkuju za odpověď. To byla možnost číslo 2 :-). Zítra kupuji
Naposledy upravil(a) cervajsss dne 08 led 2012 22:59, celkem upraveno 1 x.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox, SemrushBot a 84 hostů