Call of Duty: MW3

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
gerremi
píše často
Příspěvky: 143
Registrován: 04 lis 2011 02:04

Příspěvek od gerremi »

U mna to bezi na max. vo FullHD pri 45+ fps. Prave som ju dohral a je to uzastna hra a nebojim sa povedat ze ma viac nadchla ako BF3 :D
Acer Predator 15 - i7 6700HQ, GTX 980m, 16GB RAM , SSD 256GB + HDD 1TB
Asus G750JZ - i7 4700HQ, GTX880m, 8GB Ram, 1T HDD,250GB SSD - predane...
javak810i
guru
Příspěvky: 1308
Registrován: 03 črc 2009 16:34
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvek od javak810i »

Na max detaily s AA i AF mi to běží kolem 35-90fps, většinou kolem 50. Ovšem po každém začátku nové lokace, mise, čehokoliv se prvních 5 sekund nehorázně seká. Nevím, jestli je to chyba hry, či notebooku.
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
javak810i
guru
Příspěvky: 1308
Registrován: 03 črc 2009 16:34
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvek od javak810i »

Tak jsem ji dohrál. Musím říct, že i přes to, že grafika je od MW 1 prakticky stejná (stejně špatná), a že engine je furt stejný, nereálný a prakticky bez fyziky, a i přes to, že hra je plná cut-scén a scriptů...přes to vše mě single-player bavil více, než Battlefield 3...Je to prostě větší zábava. V MW3 si připadám jak v akčním filmu, kdyžto u Battlefieldu spíš jak na bojišti. Každopádně dohráno asi za 5 hodin, hrozně krátké.
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
MiraNovak1988
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 20 dub 2012 16:08

Příspěvek od MiraNovak1988 »

Udělal jsem kratší gameplay i pro tuto hru, jsem zatím na začátku

https://youtu.be/W4XRIZzvm1g
HP DV6-6c60eo Full HD matný
Intel Core i7 Sandy bridge 2670qm 2,2ghz TB na 3,1ghz
Ram 8gb DDR3
Radeon HD 6740g2 2gb
750gb - 5400 ot