Sony Vaio,HP Probook/Pavilion nebo Lenovo Ideapad Y570?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 11 úno 2012 08:11

Plastový Asus? Ne,ne...víko je masivní kov(i po obvodu) a celá základna je vyztužena plechem.Je to rozhodně pevnější notebook než to HPčko.I když to HPčko je taky solidně zpracované.Nejhůře je na tom se zpracováním to Lenovo.Vyloženě prohýbající se plasťák.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

chechtula
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 25 led 2012 22:27

Příspěvekod chechtula » 11 úno 2012 13:20

K tomu FullHD - já už fakt nevím - někdo mi říká,ať si radši seženu noťas s fullHD... tak ho najdu, a najednou,že se to nevyplatí, že bych na fullhd toho moc nerozjel atd... :D Ach jo.
To lenovo je vážně děs. To mi připadalo spíš jako papír,než plast,hlavně to víko. U HP se mi to provedení líbilo,asus jsem nezkoušel (popravdě Asusy mě nikdy moc nelákaly) . Počítám s tím, že notebook bude hlavně při hřách hlučný,ale jak už někdo zmínil - který notebook není?

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 11 úno 2012 14:57

Tak vezmi fullHD ked sa ti na tom lepsie robi ako na HD Ready, ak ti aj nejaka hra na fullHD nepojde plynulo tak znizis rozlisenie, nieje to nic strasneho a nemyslim si ze by na fullHD 15,6" bola nejaka zasadna viditelna degradacia obrazu ked budes hrat pri nizsom rozliseni (nato je 15,6" prilis mala uhlopriecka).
Ak ti to vyhovuje tak to zober .Mne ide dost hier aj vo fullHD rozliseni takze az taky problem to nebude .A sam pises ze chces hry hravat obcas, tak samozrejme ak sa ti na fullHD lepsie pracuje na takom notebooku tak to zober s takym LCDckom, ked tie hry niesu prioritne tak sa podla nich predsa nebudes riadit .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

neomek@seznam.cz
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 15 led 2012 09:54

Příspěvekod neomek@seznam.cz » 11 úno 2012 16:48

to Mattos:
Co se týká konstrukce, tak zde bych až takový rozdíl mezi HP a ASUSem neviděl. O teplotách a hlučnosti jsem mluvil ve spojistosti s hraním nejmodernějších her, kdy se zapotí veškeré komponenty v šasi. Z nějakého důvodu mi příjde to HP hlučnější (možná subjektivní pocit). A poté to jeještě souboj GK. NVidia proti ATI a tam nevím proč, raději věřím NVidii, s ovladači od ATI mám poslední dobou velmi, velmi špatné zkušenosti (protože herní výkon je v obou NTB +- stejný). Ale je to jen můj názor, takže skutečnost může být odlišná

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 11 úno 2012 18:21

chechtula píše:K tomu FullHD - já už fakt nevím - někdo mi říká,ať si radši seženu noťas s fullHD... tak ho najdu, a najednou,že se to nevyplatí, že bych na fullhd toho moc nerozjel atd... :D Ach jo.
To lenovo je vážně děs. To mi připadalo spíš jako papír,než plast,hlavně to víko. U HP se mi to provedení líbilo,asus jsem nezkoušel (popravdě Asusy mě nikdy moc nelákaly) . Počítám s tím, že notebook bude hlavně při hřách hlučný,ale jak už někdo zmínil - který notebook není?
Ono prostě snížíš detaily a necháš rozlišení a bude to OK.Já bych bral radši FHD LCD.Ty displeje 1366x768 nestojí vážně za nic.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů