Zdravím.
Mám notebook napojený na externý monitor a klávesnicu, čiže keď som doma, tak otvorím notebook, len preto aby som ho zapol a hneď ho zavrem.
Chcel by som toto odstrániť tým, že by som zapínal notebook cez klávesnicu. Viete niekto ako na to?
Klávesnica nie je multimedialna(nemá žiadne špeci tlačítko na power on) je usb. Notebook je GX620. Hladal som to aj v biose ale neuspešne. Bios mam: Biuld A1651IMS, ver. 1.04, EC Build 1651 EMS1 Ver. 4.31
Ďakujem za pomoc.
Zapínanie notebooku externou klávesnicou
-
hruso7
- občas něco napíše
- Příspěvky: 19
- Registrován: 31 bře 2009 14:50
Zapínanie notebooku externou klávesnicou
Notebook MSI GX620X-061CZ/ C2D P8400/ 15.4" WSXGA/ 4GB/ N9600 512MB/ 320GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ HDMI/ eSATA/ Win7 x64 RC
-
admin
- Site Admin
- Příspěvky: 1670
- Registrován: 05 kvě 2006 11:52
-
hruso7
- občas něco napíše
- Příspěvky: 19
- Registrován: 31 bře 2009 14:50
-
Jirrick
- Moderátor
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 04 pro 2010 19:37
Pokud v BIOSu není volba nastartováním z klávesnice (alespoň na jednom desktopu jsem to zkoušel a opravdu mezerník zapnul počítač), tak to pravděpodobně nepůjde.
(Tohle nemusí řešit notebooky s dokynou, ty mají startovací tlačítko vyvedené na ní, což je příjemné.)
(Tohle nemusí řešit notebooky s dokynou, ty mají startovací tlačítko vyvedené na ní, což je příjemné.)
Lenovo X1 Carbon Touch
* Dodržujte prosím
[url=http://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.php?f=28]PRAVIDLA[/url] tohoto fóra *
* Dodržujte prosím
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava