Notebooky značky DevilTech

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 12 dub 2012 15:21

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

NIKDY VÝKONNÝ NOTEBOOK V ZÁTĚŽI NEUŽÍVEJTE JINAK NEŽ NA ROVNÉ PEVNÉ PODLOŽCE! Na klíně hrozí popálení a nenávratné zničení notebooku ucpáním ventilace chlazení.

Toto lze pouze výjimečně, když budeš surfovat na webu nebo psát v office, nicméně při vytížení nad 50% hrozí popálení od horkého vzduchu vyfukovaného ze spodní/zadní části notebooku. To je základní fakt týkající se takto výkonných mašin, které trpí pokud není chlazení čisté, natož ucpané oblečením nebo peřinami.
Naposledy upravil(a) Bangla dne 12 dub 2012 15:25, celkem upraveno 1 x.
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

hocico
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 12 dub 2012 11:04

Příspěvekod hocico » 12 dub 2012 15:24

roman2277 píše:
hocico píše:tak to radsej kaslem na to.Urcite to skusim,ale ak to naozaj bude kurit viac ako to bude unosne kalsat na to.Radsej pockam a dokupim novsiu gpu.
Ak som to spravne pochopil tak 15ka sa hreje viac? Ja som si kupil 15ku hlavne koli tomu ze na 100% mam book na nohach.Nikdy a to myslim vazne ze NIKDY nehram nepisem nesedim za stolom, ale book na nohach a 17ka sa mi nepaci, je to uz velke. 15ka je ta best volba premna. UZ viac krat som cital nieco o prepastovani.Naco to robite?Ked mi ten book dojde tak to musim aj ja? Bude to moj 4ty book,ale este som to ani raz nerobil.

Vysvetli pls co znamena smrt notebooku? :? Sa rostopi alebo co ? :shock:
Ha,ha herní notebook na nohách? Takovouhle blbost jsem dlouho neslyšel.Kolik je Ti vůbec let,že děláš tyto kraviny? To si radši nic nekupuj.
EDIT: a vlastně ani nevím proč taktovat GTX 675tku?


Vzhladom na tvoju reakciu sa cudujem tvojej otazke :wink: . Pripada mi to ako ked som si kupoval moju 530ku xD a predavac v salone mi povredal ze nechape naco si kupujem 3liter do mesta... A dnes uz uvazujem nad audi 4,2 quatro - do mesta...

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 12 dub 2012 15:25

Engineering sample je testovací verze notebooku, Mass Production je notebook určený k prodeji zákazníkům. O víc se zajímat nemusíš, věřím že obdržíš jako jeden z prvních na světě plnohodnotný produkt :-) GTX 680M je kompatibilní s tvým notebookem, za rok či dva stačí pořídit nový heatsink a samotnou grafiku a pojedeš dál :-)
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 12 dub 2012 15:26

Vlastimil91 píše:Já bych jen doplnil když už jste se tady rozhodli srovnávat nVidii vs. AMD. Tak já osobně bych řekl že nVidia jen v technologii dohání AMD. Vezměte si třeba kdy AMD umělo více obrazovek už někdy s HD 5000 a kdy nVidia teprve teď s GTX 600. (beru min 3.monitory). A i teď nVidia umí ,,jen" 4 monitory když to AMD klidně šest. Je fakt že na víc jak tři už je třeba větší síla výkonu grafiky a za druhé je to málo použitelné. Spíše bych vyděl jako plus ty tři obrazovky. Nevím jak je to u NB ,ale s HD 6990M jde v pohodě připojit dva monitory k NB takže máte tři obrazovky a hry si zahrajete taky sice né vše na max. GTX 580M nevím jestli to umí.
Když vezmu to přepínání grafik tam AMD to umělo dřív. Tehdy jsem měl ACER s AMD CPU i AMD grafikou a normálně se grafiky přepínaly. Sice fakt asi cca na 1s problikl černě obraz. nVidia to neuměla až s tehnologii optimus se to naučila. AMD by to umělo i teď ,ale většina výrobců to zakáže. Třeba můj NB to neumí ,ale Alienware by to umět měl. Ovladače no nevím ale já neměl problém s ovladači snad nikdy.

Orgasmic: ty už nemáš Alienware že píšeš měl jsem tam i integrovku?

hocico: ano NB bude dobré přepastovat jinak ti to bude topit 90C a to rozhodně už OC nedoporučuji. Tyto výrobci tam vždy dávají nějakou nekvalitní pastu a ještě tam dají takové kydance.
Takovýto NB dát na kolena? No nevím ale z recenzí vím že ty 15" NB měli ze spodka teplotu přes 35C. Jestli máš tu 15" s jedním ventilátorem tak tam se smiř se 40C ze spodka. Leda tak použít chladící podložku a nebo to zkusit přepastovat.
Vlasto ty člověka fakt bavíš.Podívej se na kompletní historii fa.Nvidie.(a snad procitneš)Jo spousta monitorů je opravdu praktická záležitost.?! Nebude lepší prostě notebook píchnout k velké Plazmě apod.? A jinak řada Kepler Ti ukáže progresivní novinky v tomto segmentu.(když už píšeš o technologické úrovni karet od AMD)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

hocico
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 12 dub 2012 11:04

Příspěvekod hocico » 12 dub 2012 15:32

Bangla píše:DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

NIKDY VÝKONNÝ NOTEBOOK V ZÁTĚŽI NEUŽÍVEJTE JINAK NEŽ NA ROVNÉ PEVNÉ PODLOŽCE! Na klíně hrozí popálení a nenávratné zničení notebooku ucpáním ventilace chlazení.

Toto lze pouze výjimečně, když budeš surfovat na webu nebo psát v office, nicméně při vytížení nad 50% hrozí popálení od horkého vzduchu vyfukovaného ze spodní/zadní části notebooku. To je základní fakt týkající se takto výkonných mašin, které trpí pokud není chlazení čisté, natož ucpané oblečením nebo peřinami.

Rad by som sa opytal. Kupil som si http://www.sbazar.sk/sbazar/inzeraty/ro ... 1307540494 tuto podlozku. Zadna cast booku je vo vzduchu a jeho spodna plocha sa nedostane do kontaktu so ziadnou latkou, ani mojim telom. V takom pripade to notebooku skodi tiez?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 12 dub 2012 15:41

Az budes notas mit, tak neni nic jednodussiho, nez to vyzkouset.
Zmeris si teploty notebooku na stole a pak v kline a uvidis ;)
Asus ROG Strix G18

hocico
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 12 dub 2012 11:04

Příspěvekod hocico » 12 dub 2012 15:48

orgasmic píše:Az budes notas mit, tak neni nic jednodussiho, nez to vyzkouset.
Zmeris si teploty notebooku na stole a pak v kline a uvidis ;)

To ano,mna ale skor zaujima ci mu,alebo jeho castiam bude vadit naklonenie do urciteho stupna. Predsa je to book ako kazdy iny tak hadam to zvladne. :lol:

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 12 dub 2012 15:52

hocico píše:
Bangla píše:DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

NIKDY VÝKONNÝ NOTEBOOK V ZÁTĚŽI NEUŽÍVEJTE JINAK NEŽ NA ROVNÉ PEVNÉ PODLOŽCE! Na klíně hrozí popálení a nenávratné zničení notebooku ucpáním ventilace chlazení.

Toto lze pouze výjimečně, když budeš surfovat na webu nebo psát v office, nicméně při vytížení nad 50% hrozí popálení od horkého vzduchu vyfukovaného ze spodní/zadní části notebooku. To je základní fakt týkající se takto výkonných mašin, které trpí pokud není chlazení čisté, natož ucpané oblečením nebo peřinami.

Rad by som sa opytal. Kupil som si http://www.sbazar.sk/sbazar/inzeraty/ro ... 1307540494 tuto podlozku. Zadna cast booku je vo vzduchu a jeho spodna plocha sa nedostane do kontaktu so ziadnou latkou, ani mojim telom. V takom pripade to notebooku skodi tiez?
Nekupuj si takový brak.Když už chladící podložku,tak od firmy Zalman.(NC 2000 apod.)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 12 dub 2012 15:54

roman2277: Jak si napsal Kepler ukáže progresivní novinky. Co je na tom progresivního to nevím. Když třeba srovnám HD 7970 s GTX 680 tak v čem je GTX 680 lepší o proti AMD? To by mě fakt zajímalo. V GPGPU jí AMD smete ze stolu a GTX 680 si ani neškrtne. Ano dá se říct že hráče zajímá hlavně výkon ve hrách a na GPGPU či výpočetní věci tu budou jiné grafiky ,ale na druhou stranu se mi nelíbí tvrzení co udělal PTC že GTX 680 překonává HD 7970 ve všech směrech. Já bych to spíš řekl tak že GTX 680 jen dohnala výkonově HD 7970 s nižší spotřebou.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 12 dub 2012 16:04

Hm..jenže AMD už zůstalo jen to GPGPU.Mrkni se na nové vlastnosti GTX 680.(nebudu to zde jen přepisovat).
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 12 dub 2012 16:08

Četl jsem recenze jak o HD 7970 tak o GTX 680. A nevidím nic zásadního. Jestli o něčem víš tak budu rád když mi to řekneš. Jen bych řekl že nVidia má ještě mínus ve SLI o proti CF a to třeba ve spotřeba. Je to sice mizivé ale u AMD druhá karta vypíná kdyžto u SLI ne.

hocico
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 12 dub 2012 11:04

Příspěvekod hocico » 12 dub 2012 16:12

roman2277 píše:
hocico píše:
Bangla píše:DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

NIKDY VÝKONNÝ NOTEBOOK V ZÁTĚŽI NEUŽÍVEJTE JINAK NEŽ NA ROVNÉ PEVNÉ PODLOŽCE! Na klíně hrozí popálení a nenávratné zničení notebooku ucpáním ventilace chlazení.

Toto lze pouze výjimečně, když budeš surfovat na webu nebo psát v office, nicméně při vytížení nad 50% hrozí popálení od horkého vzduchu vyfukovaného ze spodní/zadní části notebooku. To je základní fakt týkající se takto výkonných mašin, které trpí pokud není chlazení čisté, natož ucpané oblečením nebo peřinami.

Rad by som sa opytal. Kupil som si http://www.sbazar.sk/sbazar/inzeraty/ro ... 1307540494 tuto podlozku. Zadna cast booku je vo vzduchu a jeho spodna plocha sa nedostane do kontaktu so ziadnou latkou, ani mojim telom. V takom pripade to notebooku skodi tiez?
Nekupuj si takový brak.Když už chladící podložku,tak od firmy Zalman.(NC 2000 apod.)


Ked uz pises:
Podlozka za 5e mi uplne staci kedze jej ulohou bude oddelit book od paplona, nohavic ci mojho tela a nie chladenie,ktore predpokladam je v pripade tohoto notebooku uplne zbytocne. Ak sa neuchladi sam tak ta podlozka za 50euro mu v tom urcite "pomoze"

A za dalsie. Kedze mas nazor ze herny mobilny pocitac (notebook) musi byt na stole, lebo inak si ho nema zmysel kupovat,predpokladam ze ty mas mobilny telefon na retiazke a tu mas prichytenu na stene vedla tvojho pisacieho stola na ktorom mas svojich 15 nemobilnych notebookov.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10676
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 12 dub 2012 16:18

Vlastimil91 píše:Četl jsem recenze jak o HD 7970 tak o GTX 680. A nevidím nic zásadního. Jestli o něčem víš tak budu rád když mi to řekneš. Jen bych řekl že nVidia má ještě mínus ve SLI o proti CF a to třeba ve spotřeba. Je to sice mizivé ale u AMD druhá karta vypíná kdyžto u SLI ne.
Hm...myslíš si snad,že někdo řeší spotřebu když má karty v SLI? A copak říkáš tomu,že AMD u spousty her nemá herní profily pro CF? To je z jejich strany fatální chyba.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 12 dub 2012 16:21

Ano ty ovladače jsou hodně mizerné to přiznávám a celkem to od AMD je i nepochopitelné proč na to takto kašle. Spotřeba ve SLI asi bude málo kdo řešit ,ale je to jen takový pomyslný plus pro AMD.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 12 dub 2012 16:22

Vlastiku, neres mobilni GTX680M a HD7970M, ktere jiste nebudou vychazet z jejich desktopovych jmenovkyn a hlavne tu resit nejaky vykon nema smysl, kdyz nikde jeste nejsou zadne verohodne informace a testy.
Asus ROG Strix G18


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti