Msi gx633 grafické aplikace
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
Msi gx633 grafické aplikace
Mám problém před týdnem jsem koupil starší notebook vzhledově vypadal v perfektním stavu ale jak jsem přeinstaloval windows 7 (byl tam i jak jsem ho kupoval) nainstaloval jsem všechny potřebné drivery a řikam jsi skusím nějakou hru tak jsem tam nainstalovam mafiu 2 a když ji zapnu tak se seká že na 10let starým pc by jela líp prostě namá to grafický vykon a dělal jsem i test ve windows a ukazalo mi to že processor 5,5 a aero 2,2 atd .. prostě se mi sekají i filmy nechapu to . 
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
kasper
- píše často
- Příspěvky: 493
- Registrován: 17 lis 2008 11:46
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
Ták přepastoval jsem to a teploty se razantně snížily pasta na processoru byla uplně tvrdá ani nožem nešla skoro dolu ale na grafické kartě byla krásně tekutá a ještě vedle grafiky a processoru mám takové kondenzatory nebo co to je a jsou taky pokryté takovou pastou ale vypadá to jak tlustá kobercová paska nechal jsem to tak mám to taky přepastovat ? Mimochodem problem s hrama pořad trvá 
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27
-
Rašíd
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 26 lis 2009 13:27