Notebook pro holku
-
slawei
- občas něco napíše
- Příspěvky: 22
- Registrován: 22 črc 2008 14:07
Notebook pro holku
zdravim. kamoska by chtela ntb do 15 000 ,-. pouzivat ho bude asi jen na filmy, internet a pracovni aplikaci allianz, takze zadny velky vykon potrebovat nebude. jde ji hlavne o vzhled, takze by chtela neco bileho. jelikoz je i dost nesikovna, tak by bylo dobry, kdyby mel nejake slusne sasi. ja bych asi vybral tenhle https://www.czc.cz/sony-vaio-eh3-vpc-eh ... V8E_W_bila mohly byste popripadne doporucit neco lepsiho? diky.
-
milanek
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 29 led 2012 12:24
https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z580- ... 06/produkt
z580 jsem mel v rukach a sasi byly opravdu dost pevne
z580 jsem mel v rukach a sasi byly opravdu dost pevne
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
matysek_mate
- občas něco napíše
- Příspěvky: 23
- Registrován: 05 říj 2008 14:19
notebook pro manželku
Mám podobný problém, vybírám teď něco pro manželku...
Takže žádné velké požadavky na výkon rozhodně nemám, spíš aby to trochu vypadalo a něco vydrželo. Poslední stroj ji vydržel 9-10 let, tak snad to bude s tímto dalším podobně
Chtěl bych aby to byl stroj spíše menší (13,3" nebo 14") a měl USB 3.0, webkameru, HDMI výstup a klidně trochu slušnější výdrž na baterku.
Chtěl jsem něco do 15-16K s daní, ale právě Sony Vaio E14, my v tom dělá guláš
protože se mi celkem líbi:
https://www.czc.cz/sony-vaio-sve-14a1s1 ... 77/produkt
Já sám jako majitel DELLu pokukuji po tomto stroji Inspiron 14Z:
https://www.czc.cz/dell-inspiron-n411z- ... 67/produkt
A posledním strojem do party je Lenovo T430, protože jsou některé kusy za super peníze:
https://www.halshop.cz/93835-Lenovo-Thi ... L1007.html
Nebo E330:
https://www.czc.cz/lenovo-thinkpad-edge ... 85/produkt
Můžete mi někdo napsat zkušenosti s těmi tromy výrobci? Případně je mezi sebou porovnat. Myslím si, že Dell nám nabídne podobnou kvalitu jako VAIO, ale nemusim platit za software?! O Lenovu řady E jsem zase četl, že ruce od něj dát pryč...?!
Předem díky a pěkný den
Takže žádné velké požadavky na výkon rozhodně nemám, spíš aby to trochu vypadalo a něco vydrželo. Poslední stroj ji vydržel 9-10 let, tak snad to bude s tímto dalším podobně
Chtěl bych aby to byl stroj spíše menší (13,3" nebo 14") a měl USB 3.0, webkameru, HDMI výstup a klidně trochu slušnější výdrž na baterku.
Chtěl jsem něco do 15-16K s daní, ale právě Sony Vaio E14, my v tom dělá guláš
https://www.czc.cz/sony-vaio-sve-14a1s1 ... 77/produkt
Já sám jako majitel DELLu pokukuji po tomto stroji Inspiron 14Z:
https://www.czc.cz/dell-inspiron-n411z- ... 67/produkt
A posledním strojem do party je Lenovo T430, protože jsou některé kusy za super peníze:
https://www.halshop.cz/93835-Lenovo-Thi ... L1007.html
Nebo E330:
https://www.czc.cz/lenovo-thinkpad-edge ... 85/produkt
Můžete mi někdo napsat zkušenosti s těmi tromy výrobci? Případně je mezi sebou porovnat. Myslím si, že Dell nám nabídne podobnou kvalitu jako VAIO, ale nemusim platit za software?! O Lenovu řady E jsem zase četl, že ruce od něj dát pryč...?!
Předem díky a pěkný den
*Byla to dřina, ale po dvou měsících sem vybral!!! DELL XPS 1330 C2D T8100/4GB/320GB/DVDRW/WL/BT/8400GS/*
-
Widlak
- píše často
- Příspěvky: 133
- Registrován: 18 čer 2010 19:22
Inspiron bych nebral, sice vypadá hezky, ale co se týče zpracování tak tam lehce pokulhává.
ad Lenovo T430 - prodejce má na eshopu špatný popisek, není to T430, ale E430. Cena T430 začíná cca o 10 tísíc výš.
Od Lenova řady E ruce pryč? Od uplně první generace Edge možná, ale loňská i letošní generace se povedly.
ad Lenovo T430 - prodejce má na eshopu špatný popisek, není to T430, ale E430. Cena T430 začíná cca o 10 tísíc výš.
Od Lenova řady E ruce pryč? Od uplně první generace Edge možná, ale loňská i letošní generace se povedly.
Lenovo IdeaPad Y550p
HP ProBook 4330s
HP ProBook 4330s
-
milanek
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 29 led 2012 12:24
-
matysek_mate
- občas něco napíše
- Příspěvky: 23
- Registrován: 05 říj 2008 14:19
S tim Dellem jsi mě úplně nepotěšilWidlak píše:Inspiron bych nebral, sice vypadá hezky, ale co se týče zpracování tak tam lehce pokulhává.
ad Lenovo T430 - prodejce má na eshopu špatný popisek, není to T430, ale E430. Cena T430 začíná cca o 10 tísíc výš.
Od Lenova řady E ruce pryč? Od uplně první generace Edge možná, ale loňská i letošní generace se povedly.
Myslim, že u toho Lenova chyba nebude...
má ho i 100Mega za 13642,- bez daně!
https://eshop.100mega.cz/lenovo-thinkpa ... 93835.html
Takže Lenovo mi vychází jako nejlepší volba?! Sice nemá takovej pěknej štýýýl jako ty další, ale zase šlapat by moh vydržet celkem dlouho?!
Kde?! Na nějakým fóru, takže klasika...jedna bába povídalamilanek píše:tak to by me zajimalo kde jsi to o tom lenovu cetl
*Byla to dřina, ale po dvou měsících sem vybral!!! DELL XPS 1330 C2D T8100/4GB/320GB/DVDRW/WL/BT/8400GS/*
-
zivan
- guru
- Příspěvky: 3443
- Registrován: 26 kvě 2008 17:23
- Bydliště: Brno
Obe ty "T430" maji part no "NZNCHMC", v jinych obchodech je najdes jako Edge E430. I obrazky odpovidaji, T vypadaji jinak.
https://www.mall.cz/notebooky-znacky/le ... 30-nznchmc
https://lenovoshop.cz/thinkpad-edge-430 ... 52727.html
https://www.mall.cz/notebooky-znacky/le ... 30-nznchmc
https://lenovoshop.cz/thinkpad-edge-430 ... 52727.html
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
-
matysek_mate
- občas něco napíše
- Příspěvky: 23
- Registrován: 05 říj 2008 14:19
-
Azzamat1
treba Z380 nevypada spatne, vydrz nabaterku nic moc, ale jestli se nebude nejak casto prenaset, tak snad to tolik vadit nebude
https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z380g ... 42/produkt
https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z380g ... 42/produkt
-
matysek_mate
- občas něco napíše
- Příspěvky: 23
- Registrován: 05 říj 2008 14:19
Baterka asi tolik nevadí...spíš jsem ještě se ženou řešil, že bude chtít hlavně prohlížet fotky naší malé a trošku je upravovat, tak něco, co bude mít slušnej displey?!Azzamat1 píše:treba Z380 nevypada spatne, vydrz nabaterku nic moc, ale jestli se nebude nejak casto prenaset, tak snad to tolik vadit nebude
https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z380g ... 42/produkt
A v tom se vůbec nevyznám, tak nevim po čem koukat a co hlídat?!
*Byla to dřina, ale po dvou měsících sem vybral!!! DELL XPS 1330 C2D T8100/4GB/320GB/DVDRW/WL/BT/8400GS/*
-
Azzamat1
v tom pripade zadny levny thinkpad edge, ty maji ty displeje dost podprumerne. Jinak v tehle cenove kategorii se nejaky lepsi panel hleda opravdu velice tezko, sony s IPS je na tom obrazove velice dobre, ale je uz docela dost nad limit
https://notebooky.heureka.cz/sony-vaio-se2f1e-s/
jak je na tom sony s levnejsima modelama nevim, ale myslim si, ze kvalitativne na tom budou podobne jako u konkurence
https://notebooky.heureka.cz/sony-vaio-se2f1e-s/
jak je na tom sony s levnejsima modelama nevim, ale myslim si, ze kvalitativne na tom budou podobne jako u konkurence
-
matysek_mate
- občas něco napíše
- Příspěvky: 23
- Registrován: 05 říj 2008 14:19
Díky, nějaké doporučení jaké druhy displejů vybírat a jaké si naopak dát pozor?Azzamat1 píše:v tom pripade zadny levny thinkpad edge.
Jinak v tehle cenove kategorii se nejaky lepsi panel hleda opravdu velice tezko.
A co třeba tenhle Sony Vaio E14?Azzamat1 píše:sony s IPS je na tom obrazove velice dobre, ale je uz docela dost nad limit
https://notebooky.heureka.cz/sony-vaio-se2f1e-s/
jak je na tom sony s levnejsima modelama nevim, ale myslim si, ze kvalitativne na tom budou podobne jako u konkurence
https://www.czc.cz/sony-vaio-sve-14a1s1 ... 77/produkt
*Byla to dřina, ale po dvou měsících sem vybral!!! DELL XPS 1330 C2D T8100/4GB/320GB/DVDRW/WL/BT/8400GS/*
-
Azzamat1
-
zivan
- guru
- Příspěvky: 3443
- Registrován: 26 kvě 2008 17:23
- Bydliště: Brno
Jsi si tim IPS u toho Sonyho SE2F jisty? Swarm psal recenzi o SE2V9E a mam pocit, ze prave u jine "SE2" verze ten IPS vyvracel. Jen netusim, jestli slo o SE2F.
Edit:
Aa, uz jsem to dohledal - viewtopic.php?p=309897#309897
Edit:
Aa, uz jsem to dohledal - viewtopic.php?p=309897#309897
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W