Spolehlivý notebook do 20 tis.

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
allzre
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 srp 2007 13:41

Spolehlivý notebook do 20 tis.

Příspěvekod allzre » 15 srp 2007 13:45

Jaky notebook byste mi doporucili - v cene tak 20 tis (vc. DPH), max. 22. Budu ho pouzivat na internet, office, mozna nejaky film, zadne programovani nebo hry. Velikost monitoru - 15.4. A nezlobila bych se za pekny design :-).

Potrebovala bych dobre WiFi (pokud je v nich nejaky rozdil), asi bluetooth a hlavne aby byl spolehlivy.

Mimochodem - nemate nekdo zkusenost s reklamaci v zahranici? Mezinarodni zaruka by se mi hodila, ale neni to rozhodujici - radsi bych chtela takovy nb, ktery reklamovat nebude treba :-).

Diky za radu!
Naposledy upravil(a) allzre dne 15 srp 2007 16:15, celkem upraveno 1 x.

Pr3d1t0r
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 čer 2007 13:52

Příspěvekod Pr3d1t0r » 15 srp 2007 16:05

za prve>> mezinarodni zaruku si musis prikoupit a dodava se to spise k drazsim modelum.
za druhe>> doporucil bych http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=47783 hp dv6550 ( ma celkem slusnej design ) ale o par stovek drazsi, na baterii moc nevydrzi a nebo http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=47260 hp 6715s (neni tak osklivy jak vypada) slusna vydrz baterie, windows xp
za treti>> ja inklinuju k hp ( uchazejici kvalita celkem kvalitni servis) podivej se na ww.czc.cz maj tam i jine znacky

allzre
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 srp 2007 13:41

Příspěvekod allzre » 15 srp 2007 16:15

díky :D
na Pavilion jsem koukala, ale uz jsem slysela, ze pry neni nic moc...

Premyslim na Toshibou Satellite A200-13O (nebo 13R), ale nevim - design je super, ale jak byste ji zhodnotili po ostatních stránkách?

Sice jsem ho zminovala, ale rozhodne nechci design na ukor kvality..

A cena - kdyz to bude trochu pres 20k, nevadi.. Tak do tech 22 max.

Pr3d1t0r
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 čer 2007 13:52

Příspěvekod Pr3d1t0r » 15 srp 2007 16:50

no ja jsem o nem nic spatnyho neslysel ( krome piskani vetracku, ktery pry uz vyresili) :wink:

no o toshibe jsem neslysel nic spatnyho integrovana grafika, c2d, slusne velkej hadr a design taky slusnej :wink:

podival bych se do fora toshiba, treba tam bude topic o nem :wink:

edit: nevim jak je na tom toshiba se servisem...


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů