Herní novinky od MSI..

notebooky MSI a vše kolem nich
Azzamat1

Příspěvek od Azzamat1 »

a alespon trochu zapracovali na designu, ty jejich predchozi modely, no proste des a hruza
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

No nevím,ale design od modelu GT 780 výše je povedený.Matné LCD(s 90% gamutem v ceně) a žádná pouťová světýlka.Co chtít více?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Azzamat1

Příspěvek od Azzamat1 »

to GT780 se uz da, alespon v porovnani s GT683
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Tak tento týden jde do prodeje novinka GT70 ONE s Nvidií GTX 680M.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Cena?
Asus ROG Strix G18
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Česká se právě teď naceňuje.Celosvětová činí 2300$.
Parametry:CPU 3610,HDD 500GB+128GB SSD,RAM 12GB,Blu-ray vypalovačka.To je ta nejlevnější konfigurace.Potom budou v prodeji ještě dražší.(lepší CPU,3xHDD a další luxus)
EDIT:to je pro hráče NTB snů.je prakticky bez větší chyby.(ovladače na GK v pořadku,optimus funkční,super raid,super klávesnice,super zvuk,super siťovka,6x USB,zlacené audio konektory 5.1,výborný matný displej,skvělé SDD Memoright MS 701 atd.)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

No nejvetsi minus bude v chlazeni...jeden okruh uz asi stacit nebude.
Asus ROG Strix G18
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

No nevím,ale majitelé tohoto modelu uvádějí že jim teplota nepřekročila 80 stupňů.Takže pohoda.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

On uz se prodava?
Asus ROG Strix G18
Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvek od Zax19 »

Docela by mě zajímalo, jestli bude v běžném prodeji nějaký cenově dostupný model s šasi MS-16V3. To chlazení se mi hodně líbí a přijde mi jako pěkný kompromis mezi váhou a herním výkonem.
Lenovo Legion 5-17ACH6H; DELL Inspiron 7720 SE, Toshiba Satellite Pro A300-15V
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

orgasmic píše:On uz se prodava?
Ano v US od 25 července.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
raidik
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 18 srp 2010 17:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od raidik »

roman2277 píše:
orgasmic píše:On uz se prodava?
Ano v US od 25 července.


Podle distributorů tu budou do 14 dnů nejpozději. Cenu už jsem psal - cca 61 000 s dph za variantu CPU 3610QM, 16GB, 750GB+64GB*2 SSD, BD vypalovačka, GeForce GTX 680M s GDDR5 4GB

Docela se těším na první testy :)
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

By me zajimalo, ktery vul si to koupi, kdyz Alienware vyjde levneji :D
Asus ROG Strix G18
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Tak testy už jsou na NTBR.Ale ta cena je nesmyslná.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
raidik
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 18 srp 2010 17:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od raidik »

Alienware s N680M se tu ale nedá sehnat ne? A ne každý si chce kupovat noťas ze zahraničí, takže s tím porovnáním bych to tak neviděl.

Cena je vysoká, ale je to nástřel od distributora, tak snad bude ve finále nižší. I když co jsem někde vyčetl, nvidia si nechává ty čipy celkem zaplatit, dost možná to bude ten hlavní rozdíl, ale to netuším. Každopádně za luxus, v tomto případě 680M, se platí, takže kdo si bude chtít koupit nejlepší mobilní grafiku, tak si prostě připlatí. Já bych to do notebooku nevrazil, ale určitě se několik šílenců najde:)