Chyba při obnově továrního nastavení

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
BlbounNejapny
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 28 zář 2010 14:35

Chyba při obnově továrního nastavení

Příspěvekod BlbounNejapny » 28 zář 2010 15:41

Dobrý den, už téměř dva roky vlastním lenovo 3000 n500 a poslední dobou mě začalo zlobit a tak jsem se rozhodl pomocí Rescue and Recovery obnovit tovární nastavení. Použil jsem mnou vypálená recovery dvd.Vše šlo bez problému, ale těsně pře koncem to vyhodilo error o nedostatku místa a instalace se ukončila. Teď, okamžitě po spuštění PC najede R a R a snaží se o opětovnou instalaci, která na stejném místě selže. Tak to jede stále dokola a já už netuším co s tím.
Děkuji za jakékoli rady.

BlbounNejapny
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 28 zář 2010 14:35

Příspěvekod BlbounNejapny » 03 říj 2010 19:33

Tak jsem si řekl, že mu nakonec vážně možná vadí málo místa na disku, ale teď bez systému nevím jak ho uvolnit. Jde nějak naformátovat disk pouze s biosem?

mgp
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2010 12:41

Příspěvekod mgp » 03 říj 2010 19:51

Vypal si u někoho nějakej live Linux a smázni to přes něj.

Jome

Příspěvekod Jome » 17 srp 2012 08:17

Ahoj.
Chcem sa opytat mam r500, a chcel som spravit obnovu factory setings cez recovery. Raz som to uz robil a nebol problem ale teraz ked pri restarte stlacim thinkvantage tak mi nespusti recovery ale nahodi nejaku trapnu tabulke kde sa da spustit iba bios zrusit to alebo nieco so startupom. kazdopadne som som sa dopracoval v tej tabulke ku recovery ale ked to spustim vyhodi mi spravu ze nesom prihlasenya konec. V podstate nemozem spravit tu obnovu a trochu ma to uz hneva. Za radu diki moc


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů