HP Pavilion dv7 -6110ec (+všechny další dv6/7 s Beats Audio)

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Nyny
píše často
Příspěvky: 196
Registrován: 25 říj 2006 22:43

Příspěvekod Nyny » 22 zář 2012 18:28

Hm, co si mi zase nasadil brouka do hlavy:-) On to nebude book pro me, ja hry nehraju a mam book co mi plne vyhovuje, viz muj podpis.

Koukal jsem u popisu toho booku je uvedeno, ze obsahuje "HP Setup Manager" a "HP Recovery Manager". To druhy bude asi neco na tvorbu zaloh, ale co je to to prvni? Hledal jsem na strankach HP, ale nasel jsem prd:-) U meho booku nic takoveho neni, tak si rikam, co a na co to vlastne je.
HP EliteBook 8560w - LG664EA,

lotrMates
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 srp 2012 11:09
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod lotrMates » 23 zář 2012 21:37

Nyny píše:Hm, co si mi zase nasadil brouka do hlavy:-) On to nebude book pro me, ja hry nehraju a mam book co mi plne vyhovuje, viz muj podpis.

Koukal jsem u popisu toho booku je uvedeno, ze obsahuje "HP Setup Manager" a "HP Recovery Manager". To druhy bude asi neco na tvorbu zaloh, ale co je to to prvni? Hledal jsem na strankach HP, ale nasel jsem prd:-) U meho booku nic takoveho neni, tak si rikam, co a na co to vlastne je.


Tak pokud by chtěl čistě na hry a nevadilo by mu trochu si připlatit za výkon, tak bych doporučoval něco podobného http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/395 ... 0-137.html.

HP Recovery Manager je nástroj pro údržbu, vytvoření obnovovacího média, zálohy a obnovení systému. Dokáže nainstalovat původní ovladače atd.

HP Support Manager/Assistant je aplikace na údržbu, odstraňování potíží systému, pro získávání informací o systému, umožní lěčit systém a stahovat aktualizace.

Většina notebooků ještě obsahuje aplikaci HP CoolSense pro nastavení chodu větráku. Nepsal si o ní, tak nevím, zda ji máš.
HP Pavilion dv7-6199sl Dark Umber:
Core i7-2670QM Sandy Bridge, 8192MB RAM DDR3, ATI Radeon HD 6770M 2030 MB, 640GB HDD, 3DMARK11 - score P1932.

lotrMates
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 srp 2012 11:09
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod lotrMates » 09 pro 2012 13:48

javak810i píše:Zkusil bych lepší ovladače, protože já dosáhl skore 1777 bodů se stejným OC a navíc s mnohem slabším procesorem (i5).


Tak jsem stáhl nové ovladače od leshcatlabs.net, trochu si ještě pohrál s nastavením TRIXX a hned je to veselejší. Skóre na 3DMARK 1932. Což si myslím, že na tuhle grafiku není vůbec špatné. Hlavně je v pohodě, že grafika drží, ovladače nepadají a nárůst teploty je taky v normě...

Díky za rady :D
HP Pavilion dv7-6199sl Dark Umber:

Core i7-2670QM Sandy Bridge, 8192MB RAM DDR3, ATI Radeon HD 6770M 2030 MB, 640GB HDD, 3DMARK11 - score P1932.

Fllypi
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 30 srp 2011 11:10

Příspěvekod Fllypi » 10 pro 2012 15:12

Zdravím mám DV7 6110ec a v základě mám 6gb ram ( 4 a 2 )..Tu 2gb ram bych chtěl vyměnit za 8GB ram,abych měl celkově 12GB ram.A teď otázka aktuální ramky jsou 1333MHz a tu 8GB bych chtěl 1600MHz.Je v tom nějakej problém?Popřípadě,ajkou tu 8GB ram byste doporučili?Prej výběr záleží ještě na základní desce,aby to bylo kompatibilní.

RatJak
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 22 led 2013 01:47

problem zo zvukom

Příspěvekod RatJak » 22 led 2013 01:50

Cau mam HP Pavilion dv7 7020ec a zacal mi blbnut ovladac zvuku tak som ho preinstaloval no od vtedy si NB mysli ze ma len stereo repro a je to total onicom zvuk pricom predtym bol fine viete mi poradit co s tym ja uz som stahol asi 50 roznych ovladacov a stale to nechce ist :(

PLS ak viete tak poradte.

lotrMates
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 srp 2012 11:09
Bydliště: Pardubice

Re: problem zo zvukom

Příspěvekod lotrMates » 22 led 2013 08:49

RatJak píše:Cau mam HP Pavilion dv7 7020ec a zacal mi blbnut ovladac zvuku tak som ho preinstaloval no od vtedy si NB mysli ze ma len stereo repro a je to total onicom zvuk pricom predtym bol fine viete mi poradit co s tym ja uz som stahol asi 50 roznych ovladacov a stale to nechce ist :(

PLS ak viete tak poradte.


Čus, pokud můžu poradit, mohlo by pomoct ještě zkusit přeinstalovat Beats Audio. Aktuální ovladače na webu HP určitě budou a pomoct by to mohlo.

Kdyžtak dej vědět.
HP Pavilion dv7-6199sl Dark Umber:

Core i7-2670QM Sandy Bridge, 8192MB RAM DDR3, ATI Radeon HD 6770M 2030 MB, 640GB HDD, 3DMARK11 - score P1932.

edwardo50
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2011 08:21

dv6-6b60ec Win8

Příspěvekod edwardo50 » 22 led 2013 10:38

Tak jsem prešel na win8 a bohužel AMD ovladač od HP má problémy s přepínatelnou grafikou.Na HP supportu mi řekli, že u některých modelů jsou bohužel problémy a mám čekat.

Má někdo jiný podobné problém?Neví někdo o nějakém řešení?
Díky

edwardo50
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2011 08:21

Příspěvekod edwardo50 » 25 led 2013 13:36

Tak uz jsem to tozchodil.Pokud by nekdo s tim mel problemy jako ja, tak at pouzije tenhle navod.

What you need (This applies to DM4-3XXX with discrete AMD GPUs, DV6-6xxx with AMD Discretes and DV7s with AMD discretes, Intel based processor:
(HP Factory Driver)
For Windows 7:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp55001-55500/sp55092.exe.
For windows 8: ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp59501-60000/sp59850.exe
(AMD Reference Driver) Catalyst 13.1 WHQL(January 2013)
http://www2.ati.com/DriverS/mobile/1...d_ccc_whql.exe
Download .Net Framework 4. .Net framework is a required software to run Catalyst Control Center. In Catalyst 12.11 Enduro, AMD upped the requirements for .Net framework to version 4 instead of the previous version 3.5. Get the latest update for .Net framework via Windows update.
If you have softwares/files that require backing up, back them up.


Part 1: To install HP Custom drivers by HP (SP5xxxx):
Firstly run the Catalyst Uninstall Utility to clean up any residual AMD drivers, corrupted or not (Note: this removes all AMD installed softwares). http://www2.ati.com/drivers/amd_clea...il_1.2.1.0.exe
Restart
Run your HP softpaq installer, install everything in the package, restart.


Part 2: To install Reference drivers by AMD (Better stability and performance):
Go to your Control Panel->Uninstall a program
Uninstall AMD Catalyst Install Manager
While at the uninstall menu, select the first uninstall option that lets you select what to uninstall.
Check to uninstall all features EXCEPT AMD Display Driver (Leave the Integrated graphic Intel HD drivers alone) I repeat do not touch it or things will screw up. Restart the laptop.
Run the Catalyst software installer, select Install -> Custom -> Make sure you have a checkbox with a black frame around the component, "AMD Display Driver". If this is not present, hit cancel and repeat this step and make sure "AMD Display Driver" shows up. This is to ensure the installation file has detected your graphics hardware. If it does not show AMD display driver, the installer is not detecting your GPU.
If step 3 succeeds, make sure all components are selected and hit next to finish the installation.
(Only if it fails) Uninstall Catalyst and begin from step 1 again. This may take more than 1 attempt.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů