Acer M5

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

M5 ma vykonne a velmi usporne komponenty a Z500 ma kusok vykonnejsie ale (podstatne) menej usporne. Skus pozriet a porovnat "index uzivatelskych zkusenosti" (Pocitac -> Vlastnosti).

Moja M5 ma taketo :

https://www.riki1.szm.sk/M5.jpg
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

Tak som uz vyskusal svoju M5 (s SSD diskom), kupil som Battlefield 3 a da sa hrat v pohode aj na high aj ultra nastaveni detailov grafiky. Rozlisenie hry mam HD, hram na full HD LCD TV. Zvlada to uplne bez problemov, celkom som prekvapeny , lebo som myslel ze to pojde dobre len na strednom nastaveni detailov grafiky.
quentin
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 10 pro 2012 14:46

Příspěvek od quentin »

to riki1: Jakou verzi M5 máš? Pokud vím, tak je tam 500gb hdd + 20 gb ssd. Ten 20 gb ssd si vyměnil za větší? To jde? Jak je to moc náročný na udělání? A co eRecovery, když nainstaluješ systém na větší ssd. V základu je na 500gb hdd pokud vím.

Uvažuju o koupi modelu https://www.alza.cz/acer-aspire-timelin ... 362770.htm

Jde do modelu s i5 15,6 palce dát větší ssd disk?

Mohl bys prosím uploadnout obrázky z CPU-Z a TechPowerUp GPU-Z tvyho modelu a uvest jaký máš model?

Nikde na netu jsem nenašel takhle podrobný údaje.

Díky moc
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

Ja som kupil tento s SSD 128 priamo, takze som nic neprerabal :

https://www.hej.sk/notebook-acer-aspire ... 01-cierny/
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

tu mas tie cpu gpu obrazky:

https://www.riki1.eu/cpugpu.jpg
quentin
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 10 pro 2012 14:46

Příspěvek od quentin »

Díky moc riki. Myslel sem, ze mas 15,6 model.


Me prave zajima, jestli grafika v 15,6 je stejna s tou ve 14.

A taky jak to je s moznosti zmeny toho 20 gb instant on modulu ve 15,6 na klasicky ssd.

Jeste jednou diky moc!
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »