SSD dávat výhradně do primární pozice pro disk a původní disk místo mechaniky.neomek@seznam.cz píše:no jde mi o to, že tam chci dát ten SSD disk a je sakra rozdíl, jestli by jel SATA1 nebo SATA2.
SSD místo mechaniky
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
-
neomek@seznam.cz
- píše často
- Příspěvky: 114
- Registrován: 15 led 2012 09:54
To SWARM: Aha, tak tím pádem, by to mohlo být v pohodě...já se taky bál, aby se do té šachtice ten disk vlezl, jelikož mechanika má 9.5 mm a ten disk je taktéž 9.5 mm. Pokud vibrace nepociťuješ, tak by to mělo být v pohodě, jen nějaký rámeček. Nemáte nějakou dobrou zkušenost z CZ? Jsem zatím nikde nenašel 9.5, všichni prodávají jen 12.5 rámečky.
Díky
Díky
ACER Travelmate P643-MG
i5 3210M, NVIDIA GT640M, 8GB RAM, HDD 500 GB
3DMark 06 s rozlišení 1366x768 (vše default): 12800
3DMark 11 (vše default): 1840
i5 3210M, NVIDIA GT640M, 8GB RAM, HDD 500 GB
3DMark 06 s rozlišení 1366x768 (vše default): 12800
3DMark 11 (vše default): 1840
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
-
neomek@seznam.cz
- píše často
- Příspěvky: 114
- Registrován: 15 led 2012 09:54
Python.P píše:Ebay -> 300CZK i s poštou, záruku neřeš.
Měl jsem takový rámečk v několik strojích, žádné vibrace jsem nepozoroval a stejně tak poruchy.
Jasně, to jsem potřeboval vědět, díky moc. Snad to bude správná výška 9.5 mm. A ještě jeden dotaz, dám do toho rámečku 9.5 mm disk? jestli se vleze do toho rámečku 9.5 mm.
ACER Travelmate P643-MG
i5 3210M, NVIDIA GT640M, 8GB RAM, HDD 500 GB
3DMark 06 s rozlišení 1366x768 (vše default): 12800
3DMark 11 (vše default): 1840
i5 3210M, NVIDIA GT640M, 8GB RAM, HDD 500 GB
3DMark 06 s rozlišení 1366x768 (vše default): 12800
3DMark 11 (vše default): 1840
-
Asanoth
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 30 kvě 2010 11:11
Ahoj
zvažuju, že bych vyměnil, stejně už léta nefunkční, mechaniku V Asus K52JC za SSD disk aspoň 500GB, ne tak ani kvuli rychlosti, ale hlavně kvuli rozšíření kapacity. SSD místo HDD spíš v duchu "když už, tak už". Jenže jsem narazil na informaci, že u některých Asusů(například K42) je v BIOSu blok, a notebook nenaběhne bez mechaniky, nevíte někdo prosím, jak to je u K52JC?
Díky
zvažuju, že bych vyměnil, stejně už léta nefunkční, mechaniku V Asus K52JC za SSD disk aspoň 500GB, ne tak ani kvuli rychlosti, ale hlavně kvuli rozšíření kapacity. SSD místo HDD spíš v duchu "když už, tak už". Jenže jsem narazil na informaci, že u některých Asusů(například K42) je v BIOSu blok, a notebook nenaběhne bez mechaniky, nevíte někdo prosím, jak to je u K52JC?
Díky
-
Gregor1985
- občas něco napíše
- Příspěvky: 1
- Registrován: 26 čer 2015 14:50
Sata
Dobrý den. Nainstaloval na tento notebook Acer Aspire E5-521 SSD, běží třikrát rychleji.