Notebook do školy.. okolo těch 15 000 Kč,-
-
adamek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 21 črc 2010 19:18
- Bydliště: KM
Notebook do školy.. okolo těch 15 000 Kč,-
Chtěl bych něco menšího, nejlépe nějaký ten základní Ultrabook s i3. Líbí se mi tento https://www.alfacomp.cz/php/product.php ... 9QH0001X32 , ale někde jsem četl, že se přehřívá. Spíše počkám na novou řadu procesorů. I tak napište vašeho favorita. Děkuji
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
adamek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 21 črc 2010 19:18
- Bydliště: KM
-
adamek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 21 črc 2010 19:18
- Bydliště: KM
https://www.alza.cz/samsung-530u-hnedo- ... 361433.htm Se mi také líbí..
za každou radu budu rád.
-
adamek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 21 črc 2010 19:18
- Bydliště: KM
https://www.alza.cz/acer-aspire-timelin ... 376317.htm A co tento? Ten se mi libí asi nejvíce.. Co vy ne něj?
-
vavroň
- guru
- Příspěvky: 686
- Registrován: 01 led 2013 14:03
- Bydliště: Ostrava
Pokud nevadí váha 2kg, určitě je u toho druhého aceru výhodou dvd mechanika (ač dnes jí už málo lidí používá, takže záleží jestli ji využiješ), silnější procesor a výdech směrem dozadu, ale zase bych se trochu bál těch pantů. Více poradit nemůžu, neměl jsem ani jeden v ruce. Zkusil bych prohledat internet a diskuzní fóra jestli s tím či oním nejsou nějaké závažné problémy.
NB: MSI GX660 (stock + i7 840QM & 8GB RAM), MSI GS70 2QE (i7 4710 MQ + GTX 970M)
PC: i7 6900K + MSI GTX 1080..
PC: i7 6900K + MSI GTX 1080..