13"3 palcové S37E a S37S 13.3" šasi

notebooky VBI a vše kolem nich
Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Příspěvky: 8857
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR

Příspěvek od swarm »

Se základní baterkou pochybuju že by ses dostal přes 3:15.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Kodlisko
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 15 srp 2007 22:23

.

Příspěvek od Kodlisko »

ja už nevím na jake šasi čekat. chtěl jsem FT01, to by mi dokonale vyhovovalo..jenže to nebude..ted seem se tesil na ty 13"3 ale to zas bude asus a vzhledem k tomu ze uz jsem jeden měl a byla to hruza...fakt nevim jaky notas vzít
Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvek od Gulii »

Za ty peníze to má celkem pěkný design i když :? Zajímalo by mne, jestli se jedná u té grafiky o GS nebo GT verzi... ale odhadoval bych GS :) ohledně výdrže naprosto souhlasím se swarmem - chtělo by to ale nabízet i baterie s vyšší výdrží než bude mít 6ti článková :wink:
Dell Latitude XT
Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvek od Crabik »

Gulii: Nebude to ani GT, ani GS, ale G. :)

EDIT: Ikdyz ono se to obvykle nevi, dokud to nedorazi. :lol:
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)

NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ
Kodlisko
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 15 srp 2007 22:23

.

Příspěvek od Kodlisko »

nevim jestli na to čekat nebo ne. Potřebuju šasi 14" nebo 13"3 s hlavně integrovanou grafikou, 7200 otačkovým diskem, rozlišením minimalně 1280x800 a hlavně aby to vydrželio na zakladni baterii aspon 3 hodiny a na dokoupenou aspon 4. Takže ted vubec nevim co koupit.
Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvek od Gulii »

A kolik chceš investvat?? Nevím přesně jak je to s tím diskem, ale HP business je 14" s int. grafikou...
Dell Latitude XT
Kodlisko
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 15 srp 2007 22:23

Příspěvek od Kodlisko »

m tam jsou 4200 otačkove disky a max 2gb ram a je to moc malinké..
foals

Příspěvek od foals »

Máte někdo tento notebook?kolik nejdýl vydrží?při minimální spotřebě a psaní ve wordu? a ještě něco,nevítě někdo o nějaké recenzi na tento notebook ?