13"3 palcové S37E a S37S 13.3" šasi
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
Kodlisko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 15 srp 2007 22:23
.
ja už nevím na jake šasi čekat. chtěl jsem FT01, to by mi dokonale vyhovovalo..jenže to nebude..ted seem se tesil na ty 13"3 ale to zas bude asus a vzhledem k tomu ze uz jsem jeden měl a byla to hruza...fakt nevim jaky notas vzít
-
Gulii
- píše často
- Příspěvky: 453
- Registrován: 04 zář 2006 09:57
-
Crabik
- guru
- Příspěvky: 899
- Registrován: 19 lis 2006 00:44
-
Kodlisko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 15 srp 2007 22:23
.
nevim jestli na to čekat nebo ne. Potřebuju šasi 14" nebo 13"3 s hlavně integrovanou grafikou, 7200 otačkovým diskem, rozlišením minimalně 1280x800 a hlavně aby to vydrželio na zakladni baterii aspon 3 hodiny a na dokoupenou aspon 4. Takže ted vubec nevim co koupit.
-
Gulii
- píše často
- Příspěvky: 453
- Registrován: 04 zář 2006 09:57
-
Kodlisko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 15 srp 2007 22:23
-
foals