Y510p je ale výrazně dražší (o 8 tis né?) a nějaký notebook jako je tento akorát s 750m GDDR5 ?Chlebovnik píše:Dá se. Na časté tahání to není, ale poměr cena/výkon je slušný. Jenom bych upozornil, že výkon GT 750M v Aceru je poměrně výrazně nižší než GT 755M u Y510p (díky použitým pamětem - DDR3 vs GDDR5). Na druhou stranu nabízí Acer i při nákupu na firmu záruku 2 roky, Lenovo třeba pouze 1 rok.
Notebook acer přes inzerát, cena 9 tis
-
FandaCZ
- občas něco napíše
- Příspěvky: 13
- Registrován: 31 říj 2013 16:32
-
FandaCZ
- občas něco napíše
- Příspěvky: 13
- Registrován: 31 říj 2013 16:32
Tak jsem kecal, tady jsem ho našel https://www.comfor.cz/ip-y510p-15-6fhd- ... s-produktuFandaCZ píše:Y510p je ale výrazně dražší (o 8 tis né?) a nějaký notebook jako je tento akorát s 750m GDDR5 ?Chlebovnik píše:Dá se. Na časté tahání to není, ale poměr cena/výkon je slušný. Jenom bych upozornil, že výkon GT 750M v Aceru je poměrně výrazně nižší než GT 755M u Y510p (díky použitým pamětem - DDR3 vs GDDR5). Na druhou stranu nabízí Acer i při nákupu na firmu záruku 2 roky, Lenovo třeba pouze 1 rok.
Docela dobrý, až na to že je to "jenom" 15 uhlopříčka, to bych asi 17 nesehnal co, za ty prachy... ? Nebo jo ?
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
-
FandaCZ
- občas něco napíše
- Příspěvky: 13
- Registrován: 31 říj 2013 16:32
-
Chlebovnik
- guru
- Příspěvky: 3610
- Registrován: 30 bře 2008 19:20
- Bydliště: K-Vary / Brno
Dell Inspiron 17R, ale výkon je nižší https://www.czc.cz/dell-inspiron-17r-57 ... 66/produkt
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
-
FandaCZ
- občas něco napíše
- Příspěvky: 13
- Registrován: 31 říj 2013 16:32
Díky moc za rady,já tedy půjdu do toho lenovaChlebovnik píše:Dell Inspiron 17R, ale výkon je nižší https://www.czc.cz/dell-inspiron-17r-57 ... 66/produkt
-
viper3000
- píše často
- Příspěvky: 367
- Registrován: 18 úno 2012 20:37
- Bydliště: Zilina