Ahoj,
mám problém se svým notebookem a to, že se chová jako kdyby neustále bylo stlačené tlačítko FN. Nikde jsem nenašel jak toto chování vypnout. Nevíte, kde může být problém?
Díky
Samsung NP350 - nestálé používání FN
-
noba
- občas něco napíše
- Příspěvky: 94
- Registrován: 09 pro 2006 13:59
Samsung NP350 - nestálé používání FN
Asus G51JX (Core i7, GeForce GTS 360)
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR