charger behavior
-
ROMIK
- píše často
- Příspěvky: 143
- Registrován: 22 črc 2007 20:59
charger behavior
Nevite co je to za funkce?
-
Jirrick
- Moderátor
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 04 pro 2010 19:37
Některé ntb umožňují v BIOSu/UEFI upravit logiku nabíjení baterie tak, aby se tolik neopotřebovávala (za cenu třeba kratší výdrže na jedno nabití). Nevím zda mají všechny Delly tyto možnosti stejné (ostatně nezmiňuješ konkrétní model), ale třeba nový Precisiony mají ty nastavení hodně rozsáhlé.
Lenovo X1 Carbon Touch
* Dodržujte prosím
[url=http://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.php?f=28]PRAVIDLA[/url] tohoto fóra *
* Dodržujte prosím
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
ROMIK
- píše často
- Příspěvky: 143
- Registrován: 22 črc 2007 20:59
-
Jirrick
- Moderátor
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 04 pro 2010 19:37
E4200 jsem nikdy v ruce neměl, ale V BIOSu na E4310 tato volba dočasně zakáže nabíjení baterie (dočasné znamená do prvního odpojení/připojení adaptéru). Stejné nastavení jako v BIOSu najdeš v utilitě Dell Power Manager.
Osvětlení klávesnice nemá v BIOSu moc nastavení, musíš mít program Dell System and Devices Manager, kde se (alespoň na E4310) se dá nastavit jak jas, tak způsob aktivace. Samotné zapínání/přepínání režimů se dělá Fn + Šipka doprava.
Všechny tyhle nastavení jak píšeš fungují na E6400 a zkoušel jsem je i na Precisionu M6400, což je jedna a ta samá generace notebooků, takže není moc důved, aby to bylo jinak. Nechybí ti nějaké ovladače či SW od DELLu?
Osvětlení klávesnice nemá v BIOSu moc nastavení, musíš mít program Dell System and Devices Manager, kde se (alespoň na E4310) se dá nastavit jak jas, tak způsob aktivace. Samotné zapínání/přepínání režimů se dělá Fn + Šipka doprava.
Všechny tyhle nastavení jak píšeš fungují na E6400 a zkoušel jsem je i na Precisionu M6400, což je jedna a ta samá generace notebooků, takže není moc důved, aby to bylo jinak. Nechybí ti nějaké ovladače či SW od DELLu?
Lenovo X1 Carbon Touch
* Dodržujte prosím
[url=http://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.php?f=28]PRAVIDLA[/url] tohoto fóra *
* Dodržujte prosím
-
ROMIK
- píše často
- Příspěvky: 143
- Registrován: 22 črc 2007 20:59
Jirrick díky,jo stím nabíjení to jde zakázat FN-F2 ve win to znám již od E6400.
No stou klavesnici to je divné,na E6400 to funguje jak má.Nastavení znám s E6400.Dell systém manager mám nainstalovaný,skoušel jsem i starší verzi.Jde zvolit automatické nebo vypnout ,trvale ne(volba tam je) a nejde nastavit jas,buď naplno nebo 0.Problém je v tom ,že když najedu na stránky DELL pro stažení SW a ovla. dle service tag tak mi najde jen 3 tak vybírám ručně.Tu je screen co mám.

No stou klavesnici to je divné,na E6400 to funguje jak má.Nastavení znám s E6400.Dell systém manager mám nainstalovaný,skoušel jsem i starší verzi.Jde zvolit automatické nebo vypnout ,trvale ne(volba tam je) a nejde nastavit jas,buď naplno nebo 0.Problém je v tom ,že když najedu na stránky DELL pro stažení SW a ovla. dle service tag tak mi najde jen 3 tak vybírám ručně.Tu je screen co mám.

-
Jirrick
- Moderátor
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 04 pro 2010 19:37
Tak dál/líp ti už asi neporadím, verzi system manageru používám stejnou. Já taky úplně nevím, jaké drivery používám, protože ve Win 8.1 skoro všechno fungovalo už po nainstalování a řešil jsem spíš takové ty blbosti jako čtečka karet.
Lenovo X1 Carbon Touch
* Dodržujte prosím
[url=http://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.php?f=28]PRAVIDLA[/url] tohoto fóra *
* Dodržujte prosím