ASUS A6T

notebooky Asus a vše kolem nich
ATom
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 31 črc 2006 23:22

Příspěvekod ATom » 06 zář 2006 10:54

MuLe píše:
Krevety píše:No muj osobni nazor je

miluju ty nalepky s parametry a ficurkami na sasi tam kde mate ruce, kdyz pisete na klavesnici, fakt uzasna vec
Sitovy konektor :X Hodne usb vzadu (dat tam neco vetsiho bez prodluzky a papa :) ), je vubec aspon jedno i z boku ?
Brasna je povedena :lol:

Co se mi libi je jeden z nej disku na trhu a solidni baterka v zakladu, tak aspon neco :P


V cem je problem u te brasny? Uvazuju o koupi, tak by me zajimalo, zda se jedna o neco podstatneho...


Brašna je to poslední podle čeho bych rozhodoval, většina NB nemá vůbec žádnou, ne? Tahle je na to, že je v podstatě zadarmo super. Je to takový levnější látkový materiál (do deště bych to asi nebral). Uvnitř je docela dobře polstrovaná kapsa pro samotný NB, který tam sedne úplně přesně. Pak je tam ještě jedna velká kapsa z několika malými, kam se v pohodě vleze zdroj, myš a sluchátka. Brašna má ucho a držak na rameno. Jediný problém je v tom, že já bych spíše chtěl batoh na záda, než brašnu. Takový Crumpler bych bral.
Asus M51V, Windos Vista Premium

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 06 zář 2006 12:10

MuLe píše:V cem je problem u te brasny? Uvazuju o koupi, tak by me zajimalo, zda se jedna o neco podstatneho...


No nevim jestli se tomu da vubec rict brasna... ja bych to nazval spis pytlem... Podivej se do obchodu a kolem 800kc se prodavaji opravdove brasny :)
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

empik

vydrz na baterie

Příspěvekod empik » 07 zář 2006 11:49

cau, procetl jse si cele toto tema, ale nenasel jsem tu nic o vydrzi na baterie. Mohl byste nekdo z vas, kteri uz ho mate doma udelat mensi test vydrze na baterie? treba prehravani filmu vs obycejna prace(internet, psani textu). Diky moc..

ATom
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 31 črc 2006 23:22

Re: vydrz na baterie

Příspěvekod ATom » 07 zář 2006 18:49

empik píše:cau, procetl jse si cele toto tema, ale nenasel jsem tu nic o vydrzi na baterie. Mohl byste nekdo z vas, kteri uz ho mate doma udelat mensi test vydrze na baterie? treba prehravani filmu vs obycejna prace(internet, psani textu). Diky moc..


Tak ty tři hodiny, jak uvádí výrobce, to vydrží. Když se to moc nezatěžuje.
Asus M51V, Windos Vista Premium

Naith
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 10 zář 2006 14:33

Problem s HDD a DVD

Příspěvekod Naith » 10 zář 2006 14:44

Dobrý den, narazil jsem na problém s vypalovaním DVD a provozem HDD. Při vypalování náhle podteče bufer (Nero) a medium je zničeno. Při hledání příčiny jsem narazil na to, že v logu systemových chyb ve WinXPH jsem našel hlášení o chybě disku. Toto hlášení se však opakuje i v připadě že mechanika DVD není v provozu. WinXph byly předistalované. Souborový system byl FAT32, který jsem převedl u obou oddílů na ntfs a zrušil špatnou strukturu oddílu D. Přesto se tato chyba opakuje stale. Disk jsem prověřil i utilitami od Seagate a ta nenašla závadu. Narazil někdo na podobný problém? Našel někdo řešení?

nardew
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 15 črc 2006 18:56

Re: Ještě kamera

Příspěvekod nardew » 10 zář 2006 23:36

ATom píše:A ještě jeden dotaz ke kameře. Na webu mají dvě instalace, já zvolil tuto: CMOS_Camera_DM_XP_060612.zip. Kamera funguje skvěle, nastaveni vypadá takto:

ObrázekObrázek

Ale vůbec nejde zvuk. Když tam je u té kamery: "High quality voice recorder", tak se domnívám, že tam microfon je, ne? Ty druhe ovladače už nainstalovat nejdou, tak se raději ptám, než zbytečně odinstaluji ty na tu kameru.

mozem sa spytat ako sa dostanem k tymto nastaveniam? dany driver som si nahodil

nardew
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 15 črc 2006 18:56

Příspěvekod nardew » 10 zář 2006 23:38

a taktiez neviem, ako sa dostat k aplikacii, ktora mi vypisuje aktualne teploty hdd, gpu, cpu.. na cd so mto nenasiel

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 11 zář 2006 11:58

Snad to budeš mít stejně, u me to je

Kód: Vybrat vše

C:\WINDOWS\STK1125-A3\Win2KXP\VideoView.exe

jinak co se týče měření teplot, tak teplotu grafiky máš v nastavení ovladače a zbytek ti úkáže třeba Mobile Meter.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

nardew
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 15 črc 2006 18:56

Příspěvekod nardew » 11 zář 2006 12:06

dik, veci k danej kamere som nasiel a aj tie sensory... dik

artus.l
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 21 srp 2006 20:06

Problem s reconvery

Příspěvekod artus.l » 12 zář 2006 16:10

Potrebuji pomoc. Mam A6T(XPh) a pri defragmentaci se mi sekl pocitac a pri restartu windows zahlasil chybu. a ze mam pouzit cd na obnoveni. Vlozim cedecko a necham ho nabehnout zvolil jsem odnoveni s 2 disky(disk se rozdeli v pomeru 60:40) souhlasim ze se me smazou data a pri obnove mi napise

Error: 1826
Error: Free space not found

Muzete mi poradit??
Napadlo me ze zkusim naformatovat disk ze to pomuze a tak jsem zkousel v prikazovim radku dat prikaz format ale ten to prikaz nefunguje. Jestli existuje i jiny prikaz (prikaz del to nevyresi)
Diky za odpoved

nardew
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 15 črc 2006 18:56

Příspěvekod nardew » 12 zář 2006 18:34

vlozit live distribuciu linuxu a cez linuxovy fdisk(ktory je 100x prepracovanejsi) rozdelit disk, sformatovat a potom znovu vlozit cd od winshitu

MuLe

obnovovaci frekvence a CD WXp

Příspěvekod MuLe » 25 zář 2006 19:15

Jak je to s ovladacem k Nvidii? S nainstalovanym ovladacem mam pri vsech rozlisenich obnovovaci frekvenci 60 Hz. Ze stolniho PC jsem zvykly na 100, takze neco takoveho je silna kava. Travim u compu dost casu, takze si pri dedicne ocni vade jeste horsit zrak...

a jeste takovy dotaz, koupil jsem model s XP home (AP017H), mate u toho vubec CD s Widlema? Predpokladal jsem ze to bude v te folii s "manualem", bohuzel tam byly jen 2 modre ASUS Recovery CD-ROM... :(

ATom
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 31 črc 2006 23:22

Re: obnovovaci frekvence a CD WXp

Příspěvekod ATom » 25 zář 2006 20:02

MuLe píše:Jak je to s ovladacem k Nvidii? S nainstalovanym ovladacem mam pri vsech rozlisenich obnovovaci frekvenci 60 Hz. Ze stolniho PC jsem zvykly na 100, takze neco takoveho je silna kava. Travim u compu dost casu, takze si pri dedicne ocni vade jeste horsit zrak...


A na stolním PC máš LCD display? U CRT je min 80Hz skutečně nutnost, ale pro LCD je 60 Hz zcela dostačující, obraz rozohdně při této frekvenci nebliká, narozdíl od běžného CRT. U CRT vlastně svítí vždy jen jeden bod.

MuLe píše:a jeste takovy dotaz, koupil jsem model s XP home (AP017H), mate u toho vubec CD s Widlema? Predpokladal jsem ze to bude v te folii s "manualem", bohuzel tam byly jen 2 modre ASUS Recovery CD-ROM... :(


No, to taky nechápu, dávají k tomu XP, ale vlastně nedávají, je na disku, ale instalačku k tomu nedají. Podle mě je to největší humus vůbec. Nutí lidi platit za něco, co zaprvé nechtějí a ještě ti nedají to, za co zaplatíš. Hlavně, že se s MS pořád soudí kvůli tomu, že do Windows dávají Windows media player nebo Explorer, ale tohle je v pořádku.
Asus M51V, Windos Vista Premium

ATom
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 31 črc 2006 23:22

Re: Ještě kamera

Příspěvekod ATom » 25 zář 2006 20:03

nardew píše:
ATom píše:A ještě jeden dotaz ke kameře. Na webu mají dvě instalace, já zvolil tuto: CMOS_Camera_DM_XP_060612.zip. Kamera funguje skvěle, nastaveni vypadá takto:

...

Ale vůbec nejde zvuk. Když tam je u té kamery: "High quality voice recorder", tak se domnívám, že tam microfon je, ne? Ty druhe ovladače už nainstalovat nejdou, tak se raději ptám, než zbytečně odinstaluji ty na tu kameru.

mozem sa spytat ako sa dostanem k tymto nastaveniam? dany driver som si nahodil


To je standardní konfigurační dialog, dá se k němu dostat všude, kde se přistupuje k videu, třeba ze Skypu nebo z toho programu, co tady už někdo uváděl, tedy z VideoView.exe.
Asus M51V, Windos Vista Premium

Svitivka
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 14 črc 2006 18:56

Re: obnovovaci frekvence a CD WXp

Příspěvekod Svitivka » 25 zář 2006 20:07

Mule:
Přečti si někde základní rozdíly mezi principem LCD a klasickyho monitoru s luminoforem... Možná ti pak bude jasno :-)

Edit: koukám, že Atom už ti stihnul odpovědět ;-)
Asus A6T (Turion X2, go 7600, 1GB RAM),
Asus A7N8X-EDeluxe, Athlon XP 1700+@2500+ FSB 133@211, 1GB RAM 422MHz, ATI 9500, H2O cooled GPU+CPU+Chipset.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů