Cenové načasování

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

No je to kompromis.Buď hraj a kup velký a tlustý model nebo cestuj a ber Msi GS 40.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Python.P
Moderátor
Příspěvky: 4173
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvek od Python.P »

Emp9k píše:
Python.P píše: Takže Vám chci poděkovat za to, že nejste hned nepříjemní jako Python, ale že se mi snažíte pomoct, moc si toho cením, bohužel jsem člověk nerozhodný.) a tak potřebuji k něčemu postrčit/přesvědčit, a proto ty neustálé dotazy .)
Ty jsi přišel pro radu, ty bys měl znát pravidla. Zvláštní že moje reakce ti vadí, ale ta od Orgasmica s Boonerem a nebo ženskou ne. 8)

Mám na mysli tenhle:
orgasmic píše:Prosím už dost s těma dotazama nebo tu budeš mít taky své téma na pitomé dotazy jako Booner 8)

Už si raději něco kup nebo si najdi ženskou!
Pravidla píše: Základní postupy pro zachování přehlednosti fóra.

CITACE
Citace se nepoužívají na úplně poslední příspěvek v diskusi. Je zbytečné aby 2x po sobě byl stejný text. Citace je od toho aby se reagovalo na starší než poslední příspěvek. Ve vyjímečném případě lze použít citaci na poslední příspěvek jen pokud je dlouhý a pisatel chce použít jen jednu obsahovou část předchozího.

Více:
viewtopic.php?t=1448
viewtopic.php?t=3688
viewtopic.php?t=12880

Mír vole :!: 8)
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....
Emp9k
píše často
Příspěvky: 135
Registrován: 20 zář 2008 09:31

Příspěvek od Emp9k »

Děkuji, už se to “snad“ nestane... promiň za moji reakci, jen mi to přišlo urážlivé, protože to byl jediný příspěvek najednou z ničeho nic... orgasmic to myslel ze srandy (alespoň jsem to tak pochopil) a vedl již delší konverzaci.

Co se týče GS40 to už je druhý extrém .)
Asus N71JA i5-430m, 4gb RAM (667Mhz) xDD, ATI Mobility 5730... a stejně jsem teho Zaklínače 3 rozjel xD
MSI GE62 6QC-095CZ - Vrácen a vyměněn za:
MSI GE62 6QF-215CZ
Python.P
Moderátor
Příspěvky: 4173
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvek od Python.P »

V pohodě, prostě profesionální deformace.

Ohledně NTB, jak psali kluci buď něoc mobilního a nebo pořádnou herní mašinu, nic mezi není.
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....