Acer Predator

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
sajty
guru
Příspěvky: 920
Registrován: 18 bře 2014 16:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od sajty »

On je problém, že se nevleze ani do většiny 17 palcových. Ten rozměr 299mm je prostě úlet.
Acer Aspire S13 S5-371 (i5-6200U, Intel HD520, 8GB RAM, 256GB SSD)
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
sajty
guru
Příspěvky: 920
Registrován: 18 bře 2014 16:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od sajty »

Díky. Sice úplně obyč, ale na moje potřeby zcela dostačující.
Acer Aspire S13 S5-371 (i5-6200U, Intel HD520, 8GB RAM, 256GB SSD)
MARVEL_svk
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 06 dub 2016 11:35

Příspěvek od MARVEL_svk »

Zdravim,niekedy september/oktober musim odovzdat pozicany notebook Asus N750JK-T4098H ,zacinam sa rozhliadat po nejakom novom v hodnote cca 1000-1300EU.Bude mi postacovat 15 palcovy,fullhd LCD.Pocul som ze niekedy v lete maju prist nove grafiky nvidia,myslite ze do konca roka bude uz mozne zohnat notebooky?...nechcel som zakladat novy topic,zaroven poskulujem po Acer Predator,preto to pisem sem.Dakujem za odporucanie.Inak hravam len Diablo 3 ...aktulane by mi stacila 960m gtx.
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Zastav se na podzim.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
MARVEL_svk
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 06 dub 2016 11:35

Příspěvek od MARVEL_svk »

dobre stavim sa..dakujem
xheretic
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 19 zář 2007 17:44

Příspěvek od xheretic »

OKAY má teď Predatory s GTX 970M za 33k...sice to není AŽ-62% co maj v reklamě, ale každá tisícovka dolu dobrá.
Myslíte, že třeba příchod architektury Pascal s cenou této starší generace do Vánoc nějak výrazně pohne... ??
Acer Predator 17 - i7-6700HQ N970m 6GB VRAM
Asus G73JH - i7-920XM, SSD SX900
MSI GX700-061CZ T9500 2.6Ghz N9600mGT
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Nepohne.Jen se vyprodají staré zásoby.Za 33k je to rozumná koupě.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

https://www.czc.cz/acer-predator-17-x-g ... 26/produkt Nějak ten Acer nechápu když jsou na trhu nové GK.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
xheretic
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 19 zář 2007 17:44

Příspěvek od xheretic »

Díky Romane, taky jsem si to myslel.

No spíš chudák CZC co budou s tím jedním neprodejným kusem dělat...Acer si ho zpět už asi nevezme...ona by tady ani sleva 50% nepomohla :D
Acer Predator 17 - i7-6700HQ N970m 6GB VRAM
Asus G73JH - i7-920XM, SSD SX900
MSI GX700-061CZ T9500 2.6Ghz N9600mGT
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

CZC to samozřejmě na skladě nemá. To bývá obvykle na skladě u dodavatele, kort u těchto produktů.

Jinak vzhledem k tomu, že je na trhu díra, kdy "nejslabší" Pascal jsou od cca 48tis, tak ty konfigy s GTX970M pod 40tis nějak výrazně dolu asi nepujdou.

Mě spíše zajímá Asus GL502VS, který s GTX1070 má stát v přepočtu 45tis!!!
Asus ROG Strix G18
sajty
guru
Příspěvky: 920
Registrován: 18 bře 2014 16:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od sajty »

Normální člověk si NB za 120 litrů prostě nemůže koupit. To snad Acer ani nemyslí vážně.
Acer Aspire S13 S5-371 (i5-6200U, Intel HD520, 8GB RAM, 256GB SSD)
Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Příspěvky: 8857
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR

Příspěvek od swarm »

Co vy víte.... třeba se najde jeden šílenec a za každého takového pak na marži získají tolik, kolik by získali z prodeje 30 supermarketových notebooků :)
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Tak Acer vypustil nového Predátora 21X.Je to monstrum.Dle výrobce nejlepší NTB na světě.Info třeba viz zde https://www.anandtech.com/show/10614/ac ... 080-in-sli
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Otázka je, jestli to pujde vůbec do prodeje a nešlo jen o reklamní kampaň.
Asus ROG Strix G18