NTB 17 palců dispej s AMD Ryzen

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: NTB 17 palců dispej s AMD Ryzen

Příspěvek od orgasmic »

Krásný konfig za tu cenu.
Recenze se slabší GPU zde: https://www.ultrabookreview.com/39830-l ... -5-review/

Určitě bych s koupí neváhal...jistě budou za chvilku pryč.
Asus ROG Strix G18
martin2014
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 05 črc 2014 17:38

Re: NTB 17 palců dispej s AMD Ryzen

Příspěvek od martin2014 »

Tak Lenovo Legion 5-17ARH05H(s Ryzenem 4800H) je doma, pokud by měl někdo nějaký dotaz ptejte se.
Jinak velká spokojenost, pro mě dostatečně výkoný, chlazení v pohodě, ventilátory v klidu neslyšitelný, v zátěži nepříliš hlasité