Krásný konfig za tu cenu.
Recenze se slabší GPU zde: https://www.ultrabookreview.com/39830-l ... -5-review/
Určitě bych s koupí neváhal...jistě budou za chvilku pryč.
NTB 17 palců dispej s AMD Ryzen
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
Re: NTB 17 palců dispej s AMD Ryzen
Asus ROG Strix G18
-
martin2014
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 05 črc 2014 17:38
Re: NTB 17 palců dispej s AMD Ryzen
Tak Lenovo Legion 5-17ARH05H(s Ryzenem 4800H) je doma, pokud by měl někdo nějaký dotaz ptejte se.
Jinak velká spokojenost, pro mě dostatečně výkoný, chlazení v pohodě, ventilátory v klidu neslyšitelný, v zátěži nepříliš hlasité
Jinak velká spokojenost, pro mě dostatečně výkoný, chlazení v pohodě, ventilátory v klidu neslyšitelný, v zátěži nepříliš hlasité