Aspire 5520G-502G25Mi
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
-
dargen
- občas něco napíše
- Příspěvky: 11
- Registrován: 18 srp 2007 17:34
-
Aldys
- občas něco napíše
- Příspěvky: 46
- Registrován: 26 črc 2007 11:49
Atanono: Já zatím zůstávám ve výběru u Acer AS5520G-502G25Mi
https://acer.mironet.cz/acer-as-5520g502 ... p+dp78082/
https://acer.mironet.cz/acer-as-5520g502 ... p+dp78082/
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
-
Aldys
- občas něco napíše
- Příspěvky: 46
- Registrován: 26 črc 2007 11:49
Zatím je to můj favorit, ale třeba mi padne pod nos něco jinačejšího. Co se týče kvality, tak věřím, že ty nový gemstone budou vychytanější. To ukáže čas. U každýho se něco najde.
S kartou ti moc neporadím, nemám zkušenosti. Zabrouzdej ve foru (já taky pochybuju, že to pobere)
Ještě jsem tak po očku jukal na tenhle
https://www.alza.cz/notebook-toshiba-sat ... d79340.htm
S kartou ti moc neporadím, nemám zkušenosti. Zabrouzdej ve foru (já taky pochybuju, že to pobere)
Ještě jsem tak po očku jukal na tenhle
-
peterer
- píše často
- Příspěvky: 148
- Registrován: 02 zář 2007 22:43
Aldys píše:Atanono: Já zatím zůstávám ve výběru u Acer AS5520G-502G25Mi
https://acer.mironet.cz/acer-as-5520g502 ... p+dp78082/
Ve specifikaci se uvádí, že má WIFI a,b,g. To jsem u čipové sady od nVidie neviděl, není to překlep?
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
Aldys
- občas něco napíše
- Příspěvky: 46
- Registrován: 26 črc 2007 11:49
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
Aldys
- občas něco napíše
- Příspěvky: 46
- Registrován: 26 črc 2007 11:49
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
yeyko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 2
- Registrován: 23 zář 2007 20:27
-
Aldys
- občas něco napíše
- Příspěvky: 46
- Registrován: 26 črc 2007 11:49
Měl bych malilinkej dotaz na zálohu systému:
Poněvadž jsem noťas nikdy neměl tak netuším jak je to s předinstalovanýma Vistama.
Pokud se nepletu, tak to asi bude takhle:Přinesu si ho domů , spustím, on se sám z nějaké zálohy na HDD nainstaluje a je to, že? Ale pokud mám v plánu zkusit XP, tak si to asi budu muset zazálohovat:třeba Acronis True Image.
Myslím si to tak správně a nebo jsou mé myšlenky zcestné?
Poněvadž jsem noťas nikdy neměl tak netuším jak je to s předinstalovanýma Vistama.
Pokud se nepletu, tak to asi bude takhle:Přinesu si ho domů , spustím, on se sám z nějaké zálohy na HDD nainstaluje a je to, že? Ale pokud mám v plánu zkusit XP, tak si to asi budu muset zazálohovat:třeba Acronis True Image.
Myslím si to tak správně a nebo jsou mé myšlenky zcestné?