dell vostro 1700

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Alchariot
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 09 zář 2007 17:25

Příspěvekod Alchariot » 22 zář 2007 16:08

Tvoje body su spravne. Ale to ze zlevni je hlupost, je zrovna obdobie ze aj ked to bola novinka pred mesiacom, teraz rozhodne nebude lacnejsia...ludia sa idu momentalne o laptopy pobit. Takze pocitaj cenu aka bola aj 2 mesiace dozadu.

Inak aj ked sa to nakonfiguruje cez konfigurator, predsa len ti to prideli obchodnik, ktory ti bud zavolaalebo posle mail a tam uz sa opat da s tou cenou nieco robit.

b00n
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 28 čer 2007 13:59

Příspěvekod b00n » 22 zář 2007 17:31

Flash píše:V cem je tedy hacek? Opravdu je Dell natolik neseriozni a neinformovanym lidem, kteri proste udelaji objednavku pres konfigurator a NB koupi jak to lezi a bezi, proste dava premrstenou cenu a tem co se vyptavaji, mailove komunikuji a proste nad tim spekuluji nakonec cenu vyrazne snizi?

Ano, presne takhle to u Dellu chodi a to jak u nas, tak v zahranici (tam zase frci slevove kupony a akce, klidne nekolik set dolaru, o kterych vi jen zlomek lidi). Proste napakuji se na lidech co nevi, ze jde cena usmlouvat dolu a kteri proste chteji znacku Dell (diky reklame a renome), ale zaroven nechteji ztratit lepe informovane zakazniky, kteri by sahli po konkurenci. Tem nabidnou cenu lepsi. Zalovatelne to neni, prodejce ma pravo dat slevu komu chce a nenuti kupujiciho aby si jejich vyrobek za normalni cenikovou cenu kupoval.

Jinak s tou cenou bacha. Rozhodne neplati ze zbozi vydane pred mesicem musi jit s cenou jen dolu. U Dellu je ted na nove rady (Vostro, XPS) obrovsky previs poptavky, proto dali ceny nahoru (i v zahranici). Moje XPS M1330 ve stejnem konfigu ted stoji o nejakych 8-9 tisic bez DPH vic nez za kolik jsem ho poridil.
| Dell XPS M1330 | T7300 C2D 2,0Ghz | 4GB Ram | 160GB disk 7200rpm | GF 8400M GS | LED Displej | 3 NBD |

Mirk0
občas něco napíše
Příspěvky: 77
Registrován: 23 čer 2007 18:32

Příspěvekod Mirk0 » 22 zář 2007 18:03

mam otazocku aky je mail na tu tech podporu Dellu ??? lebo odomna pyta service tag a ked zadam tak to nefunguje :/ Ako kontaktujete Dell ked cete zavolat technika???? Neviem si rady s instalaciou win Vista na vostru Dam instalit a pri completing installation sa sekne a stoji to tam na jednym bode a neda sa nic robit :/

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 22 zář 2007 18:41

kontakt je czech_notebook@Dell.com. Jinak mě nabídli Vostro 1500 se slevou neuvěřitelných 24% z ceny konfiguratoru. Prostě kdo se víc ptá, víc se dozví...

Alchariot
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 09 zář 2007 17:25

Příspěvekod Alchariot » 22 zář 2007 19:56

presne tak ja som mal zlavu cca 22% oproti konfiguratoru za zostavu v cene 48k som dal 38k

Alchariot
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 09 zář 2007 17:25

Příspěvekod Alchariot » 22 zář 2007 22:18

Mirk0 píše:mam otazocku aky je mail na tu tech podporu Dellu ??? lebo odomna pyta service tag a ked zadam tak to nefunguje :/ Ako kontaktujete Dell ked cete zavolat technika???? Neviem si rady s instalaciou win Vista na vostru Dam instalit a pri completing installation sa sekne a stoji to tam na jednym bode a neda sa nic robit :/


myslim ze cislo sa da zistit na strankach Dellu. Inak potom napis co s tym bolo...

Inak technicka podpora:

http://support.euro.dell.com/support/to ... l=sk&s=pad

Mirk0
občas něco napíše
Příspěvky: 77
Registrován: 23 čer 2007 18:32

Příspěvekod Mirk0 » 23 zář 2007 16:14

Tak uz som to vyriesil. Bolo treba najprv nainstalit sata ovladace aj pri viste a potom uz isla instalacia visty v poho :)

Sislik
občas něco napíše
Příspěvky: 92
Registrován: 27 led 2007 20:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sislik » 23 zář 2007 16:19

prosim te, cos presne udelal?

ja zkousel vsechno mozny i nemozny, vcetne dodani Viste SATA driveru, ktery ma Dell na svym webu, ale Vista se mi povedla nainstalovat az kdyz jsem prepnul disk z rezimu AHCI na ATA (takze mi treba nefunguje NCQ ...)
Dell Vostro 1500 [Core 2 Duo T7500, 4GB RAM, 15,4" WSXGA+ (1680x1050), GF 8600M GT 256MB, 120GB 5400rpm, Vista Business 64b SP1 ENG]
Moje vlastní recenze - http://dell.sislik.net/
Dell Vostro forum - http://dell.sislik.net/forum/

Rexy

Příspěvekod Rexy » 23 zář 2007 16:25

to Mirk0

zrovna jsem zacal psat, jestli bys nemohl byt podrobnejsi. je to dost dulezite tema - kdybys treba kratce shrnul, co ti vlastne neslo a jak jsi to nakonec odstranil :)

Mirk0
občas něco napíše
Příspěvky: 77
Registrován: 23 čer 2007 18:32

Příspěvekod Mirk0 » 23 zář 2007 17:46

To rexy: No kompletne formatol disk a nesla mi nainstalovat vista s origo dvd pribaleneho k booku. Stale to seklo pri completing installation..

No odstranil som tento problem takto. Dal som najprv instalit dell media dirrect.... Potom som tam hodil instalacne dvd visty. Pri vybere disku som dal Load Driver. vlozil Cd s drivermi od dellu a ono si to naslo samo tie drivere pre sata. Potom som vlozil opat dvd visty a dal instalit a uz to slo v pohode
:))

Ps: ked cete aj ten dell media direct tak najprv vlozte toto dvd nech is oddeli potrebne miesto a az potom davajte instalit Win...

Rexy

Příspěvekod Rexy » 23 zář 2007 18:26

to Mirk0

fajn zes' to napsal - to se muze nekdy dobre hodit. :)

uz jsem si to zkopiroval do "Tech-Notes" na muj vymennej usb flash disk - ten si totiz muzu precist na kazdym pocitaci a ne smutne vzpominat, ze nejakej sikovnej postup "o necem" mam zrovna na nepristupnym hardu :D

mattczech
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 13 lis 2007 15:12

Příspěvekod mattczech » 14 lis 2007 08:49

Velice levne to vychazi pres konfigurator na britskych strankach Dellu (navic je to v EU takze zadny clo)... akorat jeste musim zvazit jestli se vyplati mit to levnejsi na ukor ceske klavesnice ...


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů