na hry do 30k

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
apfelix

na hry do 30k

Příspěvekod apfelix » 23 zář 2007 23:33

prosím dobré duše o radu jaký ntb koupit..... nějaká silnější grafika je nutnost samozřejmě a asi i C2D .... ale neim už jakej... určitě bude nějakej výrobek s dobrym poměrem cena-výkon .... prosím poradte.... dík

CeCo

Příspěvekod CeCo » 24 zář 2007 00:02

NB na hry je samo o sebe blbost a silnejsiu grafiku v tejto cene budes musiet vyvazit slabsim sasi... Vidim to na VBI, ak ma byt ta "silnejsia grafika", tam vsak bude pomerovym ukazovatelom skor "cena" osamote nez "vykon/cena"...

C

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

:))

Příspěvekod neoexnet » 24 zář 2007 00:10

notebook na hry do 30tisíc asi né, leda to VBI, eventuálně si připlať něco přez 1000kč respektive 31.300,- a kup si MSI GX700PX (to je "herní" notebook se solidním poměrem cena/výkon)
Toshiba R600-10W

apfelix

Příspěvekod apfelix » 24 zář 2007 14:22

jo je mi jasný... je to špatně napsaný... nemyslim jako přímo na hry, ale tak jako aby se na tom dalo něco spustit.... a nevíš na jakejch stránkách by se dal koupit?? už jsem na něj koukal, ale neim kde ho objednat... nikde není...

qaneb
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 27 srp 2007 16:05

Příspěvekod qaneb » 24 zář 2007 14:41

Pokud chces kvalitni i trochu estetick notebook na obasne to chrani her, tak si kup tenhlehttp://www.hpmarket.cz/product.as ... FB05B8BF1A dv6580ec...vrele doporucuju!!! :)

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 24 zář 2007 15:47

esteticky povedený určitě je, ale s tou kvalitou nevím, to šasi mi přijde takový bakelitový, ale vzhledem k ceně proč ne...

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

:)

Příspěvekod neoexnet » 25 zář 2007 00:48

tak to msi se dá objednat třeba u alza.cz případně u czechcomputers.cz vyjde tě okolo 31.500,- u obou ... a ten pavilion je hezkej co se do desingu týče, ale slabší jak to MSI :) záleží na tobě, víš jak já MSIčko mám tak na to koukám jinač :)
TO sirius1983: nevim co ty seš zač, ale jak tak čtu ty tvé "zkušenosti" s notebookama tak nevim buď seš zarputilej IBMfil nebo nějakej puntičkář .. co ti vadí na HP a MSI a na skoro všem .. zatim snad jediná značka ke které jsem koukal, že nemáš výhrady je SONY a to je zase dle mého kepl .. hodně peněz za mizernej výkon .. dám ti radu někde si třeba to MSI GX700PX půjč tak tejden si na něm hraj a pak sypej téhle firmě na hlavu popel ... měl jsem HPčko, Asus, IBM, Acer a teď mám MSI a jedinej kterej mi vyhovuje je to neoblíbené MSI .. takové IBM byla třeba zrovna katastrofa T60 např, ale zase kus od kusu ,,,,´takže mi prosím napiš co máš ty za notebook, protože co tu tak koukám spíš tu opravdu vše jen haníš .. příjemný večer
Toshiba R600-10W

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 25 zář 2007 11:23

neoexnet:tak to se omlouvám jestli to vyznělo takto. Když si půjčím MSI tak tak za týden ho přece nemůžu hodnotit, to klidně může dopadnout dobře, ale co za nějakej ten rok. První notebook co jsem měl bylo právě MSI a to jsem dostal jako dárek, takže jsem si ho sám nevybíral. Nicméně všude to skřípalo, lícování mizerné, stejně tak pozorovací úhly a mohl bych pokračovat dál. Já si prostě myslím, že MSI jde primárně o cenu, takže přestože jsou parametry papírově perfektní tak ve výsledku mi to sympatické není. Měl jsem ale zkušenost pouze s jedním modelem této značky, takže třeba to byla jen vada kusu, nevím. Nakonec jsem se tohoto notebooku poměrně dobře zbavil. Tohle je můj osobní pohled. Jinak na Hp mi nevadí naprosto nic, spíš je to moje oblíbená značka ale některé řady se mi líbí víc jiné míň. A přívržencem sony rozhodně nejsem, právě kvůli vysoké ceně za mizerný výkon. V současné době plánuju koupi nějakého Dellu, HP nebo Toshiby. Jinak se omlouvám, jestli jsem tě nějak vytočil, to rozhodně nebylo záměrem...

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 25 zář 2007 21:29

Tak jo v poho, jen mě vytočilo co jsem tu od tebe četl .. měl jsem i zmetka IBM a kvůli tomu celou značku neodsuzuji .. MSIčko už nějakej ten pátek používám a spokojenost :) jinak hezký večer
Toshiba R600-10W


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 158 hostů