MSI GX700

notebooky MSI a vše kolem nich
Skvara
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 10 říj 2007 11:06

Příspěvekod Skvara » 11 říj 2007 17:15

kubino píše:Skvara: Zkusil bych jeste jednou reinstal ovladacu na grafiku, nevim jestli si zkousel ruzne verze, vem nejakou whql, treba tuhle:
http://www.laptopvideo2go.com/forum/ind ... opic=13246
(potrebujes k tomu i ten "modded inf")
Jinak ja pouzivam tenhle postup pro uplne odstraneni starych detonatoru
1. odinstalace ovladace
2. restart do nouzoveho rezimu
3. spustit utilitu Detonator RIP
http://www.guru3d.com/index.php?page=detonatorrip
4. instalace novych ovladacu

Nez se das do formatu disku tak bych zkusil reinstal driveru chipsetu (oficialni i beta verze), ke stazeni na strankach Intelu
tak ani tohle nepomohlo... nemohl bys mi hodit odkaz přímo pro můj chipset?! jsem tam z toho trochu zmatený... prostě se ten počítač seká... ale na druhou stranu, teploty jsou v normálu (CPU 57°C, grafika 54°C, disk 40°C) tak už fakt nevím... zítra ten komp asi hodím zpátky tomu známému ať se na něj podívá :cry:
.: MSI GX700PX / 17" WSXGA+ / Core 2 Duo 7300 - 2GHz / NVIDIA Ge-Force 8600M GT / HDD 250 GB :.

Cmelda Pepa
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 24 srp 2007 22:09

Příspěvekod Cmelda Pepa » 11 říj 2007 22:51

Milí spoluuživatelé tohoto ntb, mám na vás otázku, která se týká intel robson chipu. Funguje vám někomu pod vistama správně?
Mě systém hlásí "Toto zařízené nelze spustit. (Kód 10)". Mám nainstalovaný nejnovější ovladač 1.1.0.1010. Máte nějaký nápad, jak to řešit?

PiTRiS
píše často
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2007 13:57

Příspěvekod PiTRiS » 12 říj 2007 00:48

ještě když se tu oháníte teplotama, c používáte? ideálně něco co umí zobrait všechny najednou, tj grafika, cpu, system (jestli se uvadi), hdd (+smart data by byli idealni :))
Dell XPS 15 - i7 2630Qm, 6GB RAM, nVidia 540GT, 750GB 7200 ot.

Oldies: Dell Studio XPS 1645, Acer Aspire 6935G, MSI GX700PX

vailant13
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2007 08:04

Dell

Příspěvekod vailant13 » 12 říj 2007 10:17

Uz me nebavi to cekani, stale zadne kousky na sklade. Zacal jsem koukat po konkurenci a narazil na Dell Inspiron 1720 (T7500, 2GB RAM, 2x160GB HDD, 8600M GT 256MB DDR2, LCD truelive 1920*1200). Sam ted mam Latitude radu a jsem spokojeny, ale o rade Inspiron toho moc nevim.
Dell Latitude D610

Skvara
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 10 říj 2007 11:06

Příspěvekod Skvara » 12 říj 2007 11:06

Pitris:tak někdo tu doporučoval Everest, tak jsem ho stáhl ze www.stahuj.cz a jako v pohodě :)

ukazuje mi to CPU, grafiku a HDD

jinak komp dávám na víkend tomu borcovi od kerého to mám, bo já na format a reinstall nebudu mít čas ani náladu :) tak snad se ozvu buď už v pondělí nebo až příští týden co a jak no :?
.: MSI GX700PX / 17" WSXGA+ / Core 2 Duo 7300 - 2GHz / NVIDIA Ge-Force 8600M GT / HDD 250 GB :.

xheretic
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 19 zář 2007 17:44

Příspěvekod xheretic » 13 říj 2007 14:52

Chtěl bych se zeptat uživatelů tohoto "herního" notebooku.
Jaké hry na něm hrajete a je vše OK? Myslím teď hlavně grafické záležitosti jako jsou textury ve hře apod. Protože já tento noťas měl 14 dní na zkoušku, a teď nevím zdali si ho mám také pořídit. Jsem totiž rozpačitý z toho, že v o něco starších hrách jsem měl problémy právě s texturama, vypadalo to jako když jsou jen v 8-bitových barvách nebo co.
Konkrétně to dělalo v UT2004 a hlavně GTA San Andreas. Naopak Oblivion nebo Farcry jede bez problémů. Zkoušel jsem to tedy jen ve WinXPP a asi s 5 různýma driverama grafiky, ale výsledek pořád stejný.
Ještě bych to rád vyzkoušel ve Vistách. Ale už ten stroj bohužel nemám :(
Za jakékoliv relevantní info vám budu vděčnej

Puff
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 14 říj 2007 19:19

Shrnutí

Příspěvekod Puff » 14 říj 2007 22:49

mikipiki píše:Ahoj, vsem, mam tu par dotazu k notebooku GX700PX nebo GX700X. Myslim, ze to bude zajimat vice lidi.
1. Jak jste spokojeni se šasi? (pevnost, prohybani, vrzani, panty).
2. Jaký je LCD? (podsviceni, kvalita obrazu, jaky je rozliseni 1680x1050, jestli není pismo moc male, pozorovaci uhly, leskly displej, jestli je jak zrcadlo, jestli je v nem vsechno videt na svetle, není lepsi matny displej?)
3. Jaky batoh k nemu pouzivate?. Jestli k nemu batoh byl tak jaky je?
4. Co klávesnice? (jestli je hlucna, spatne umístěni kláves atd)
5. Hmotnost notebooku ? (denní noseni jestli se to da prezit, nebo mam zacit chodit do posilky :-) )
6. Hlučnost notebooku, jestli moc topi
7. Kvalita repraku.
8. Co Vam vadi a co Vas potěšilo, z ceho jste byli zklamani na notebooku.
9. Koupil si uz někdo z Vas náhradní 9 clankovou baterii? Kolik vydrzi notebook při jejim pouziti.
10. Vydrz baterie? Je stkutecne 2 hodiny?
11. Jaky systém pouzivate? (mam namysli XP nebo Visty)
12. Kdyby někdo nahodou bydlel v Brne s timto notebookem, byla by moznost se na neho podivat?
Díky za odpovedi.


Také by mě odpovědi na tyto dotazy moc zajímaly, takže pokud už jste někdo štastným majitelem a udělal si na "čekatele" trochu času.. ;o)
Zejména by mě zajímala výdrž baterie (ale jak jsem si přečetl tady na fóru, měla by být kolem dvou hodin), popřípadě zkušenosti s 9 článkovou, kvalita repráků a celkově zvuku na výstupu no a jeslti už někomu, kdo ho kařdý den přenáší, neupadly ruce/nohy ;)
Díky moc.

Puff
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 14 říj 2007 19:19

Ještě fps

Příspěvekod Puff » 14 říj 2007 22:54

Jo a ještě konkrétní fps (a za jakých detailů) v nějaké hře, nejlépe HL2 nebo CS:S :-)

Skvara
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 10 říj 2007 11:06

Příspěvekod Skvara » 15 říj 2007 01:28

no jak jsem tady psal, tak se MSIčku asi u mě moc nelíbilo... už se totálně sesypala celá XPčká, takže tady mám půjčeného nějakého bobka od MSI a moje GX700PX šla na reklamačku :)

každopádně...
baterka opravdu kolem těch dvou hodin, víc to asi moc nepůjde vzhledem k grafárně od Nvidie :)

zvuk je holt jenom z repráčků u noťasu, takže nečekejte nikdo nějaké domácí kino, i když oproti ostatním noťasům co jsem slyšel v poslední době tak neporovnatelně lepší :)

zase tak těžký není... má sice asi 3,5 kg ale zas tak moc se to nepronese... aspoň teda v tom batohu, který byl k notebooku přibalen :)

k FPS se nevyjádřím, ale než se mi to sesypalo, tak jsem hrál demovku Medal of Honor Airborne a na plné detaily to jeĺo nádherně bez sekání nebo nějakého znatelnějšího zpomalení :)

už ať je doma, i když teda jsem se domluvil s něma, že mi tam raději narvou ty Visty, když XP tam nebyli schopní pořádně nahrát :(
.: MSI GX700PX / 17" WSXGA+ / Core 2 Duo 7300 - 2GHz / NVIDIA Ge-Force 8600M GT / HDD 250 GB :.

vladaf

Příspěvekod vladaf » 15 říj 2007 13:50

Já pridam svoje postrehy. Mam ho asi mesíc a zatim spokojenost. Jedu na WinXP s tim, ze tam mam dve nezname zarizeni. Jedno je turbo memory, druhe nevim. S vykonem jsem maximalne spokojen. Pouzivam ho na CAD/CAM aplikace a hry. Catia je na tom trochu líná pri vetsich sestavach,ale dá se. Hry jsou absolultne v pohode. Stalker max., Bioshock na 1024x798 taky max. vse krasne plynulé. Zvuk je na notas kvalitní, má 4repro a ze spodu subwofer(alespon nejakej) Jinak sasi je celkem kvalitni, nevim jestli kompozit,ale víko se rozhodne neprohybá ani pri vetsim stlacení. Co me hodne potesilo, byli kovové panty. Jsou prikryté plasty,ale jsou opravdu z kovu. Výdrz pri filmu 2h v poho, pri Bioshocku kolem 1:20h. Na kazdodení nosení moc není. Rozhodne to chce batoh. Já ho nosim v brasne pres rameno a nez prejedu prahu, chodim jak quasimodo... Váha s nabíjeckou plus nejakej sesit, je urcite pres 4kg.

jlname
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 06 zář 2007 15:14
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jlname » 15 říj 2007 18:47

Ahoj, koukal jsem na ceny a našel jsem toto: http://www.2day.cz/katalog/vyrobce/msi/ ... tibtbez-os

pište dál. :)

Seleqman
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 zář 2007 18:36

Příspěvekod Seleqman » 15 říj 2007 21:28

Zdarek ma tenhle notes 2 tydny a pri settlers 6 po delsim hrani mi najednou resetne system a modra obrazovka (blue screen) cim to je? :(
taky mam pocit ze repraky rezonuji:(

PiTRiS
píše často
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2007 13:57

Příspěvekod PiTRiS » 15 říj 2007 23:25

saleq: hele, to s BSOD se mi taky jednu chvili stávalo... ale po nějakym updatu driveru při winupdate se to spravilo a už sem ji neviděl ani nepamatuju

jinak od repráků nemužeš čekat nic extra, sou to 3cm mrchy... to máš v některejch sluchátkách :D já bych osobně řek, že to integrovaný audio je v tom ntb nadstandardní, že když si na tom pustim film, tak ten zvuk fakt neni špatnej...ani bassy, ani vejšky nejsou vysloveně hrozný... akorát to nemá tkaoovu hlasitost no :)
Dell XPS 15 - i7 2630Qm, 6GB RAM, nVidia 540GT, 750GB 7200 ot.



Oldies: Dell Studio XPS 1645, Acer Aspire 6935G, MSI GX700PX

xheretic
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 19 zář 2007 17:44

Příspěvekod xheretic » 16 říj 2007 00:47

Mohl by prosím někdo vyzkoušet GTA San Andreas, jestli je grafika v pohodě?
Mě to textury zobrazuje pěkně hnusně a navíc i framerate je hodně hodně moc špatnej na docela už starou hru. Předem díky.
Promiňte že tu s tím pořád otravuju :oops:

d.lord
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 říj 2007 08:34

Příspěvekod d.lord » 16 říj 2007 18:45

ahoj muzete mi nekdo poslat fotku te mysky k tomuhle notasu? popripade batohu? na internetu jsem toho moc nenasel... diky moc


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů