Výběr ze 3 notebooků

notebooky Asus a vše kolem nich
lukee

Příspěvekod lukee » 14 říj 2006 00:39

leon píše:
Krevety píše:Pokud chces kvalitu, musis se podivat hlavne na IBM(leonovo),HP nebo treba DELL

DELL bych do toho zrovna moc nezahrnoval ... tem ma tak maximalne dobrej servis pokud koupis drahej model s on-site zarukou ... jinak je to docela shit


Říkat o Dellu shit ... docela odvaha, mám už druhý Dell a ještě nikdy jsem jej nenesl zpět do servisu. To samé u nás ve firmě, když srovnám statistiky reklamaček firemních notebooků (Delly, HPčka a nějaké Fujitsu-Siemens) tak nejvíc reklamujem HPčka. U Dellu se samozřejmě taky sem tam nějaké moucha vyskytne, ale zas má supr servis a kluci z Dellu jsou u nás druhý den v plné polní. Když je Dell "shit" co je potom Acer s popraskanýma pantama, vadnýma mechanikama, hm? :?

airmt
píše často
Příspěvky: 249
Registrován: 18 zář 2006 13:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod airmt » 14 říj 2006 00:43

no ona ta tvoje "vlajkova lod" je za ty penize taky mnohem lepe odzkousena a odladena nez ty nejlevnejsi Delly o kterych se tady bavime :)
Tam asi to provedeni je jine nez u Latitude rady.

tom
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 17 zář 2006 23:01

Příspěvekod tom » 15 říj 2006 18:09

aj HP?a moc?

dromef
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2006 11:25

Příspěvekod dromef » 02 lis 2006 17:22

No on je v té kvalitě dost rozdíl, ohledně řady notebooků.
V cenové kategorii, cca do 30000,- jsou i kvalitní značky původcem pěknejch šmejdů.

Acer, o tom se není třeba dlouze bavit. Hůř si snad ani nemůžete vybrat.. :)
HP je údajně v těcho nižších řadách katastrofa, stejně jako Fujitsu-Siemens.
IBM, resp. Lenovo je dobře řešené mechanicky a i na levnější modely není slyšet moc stížností. Průšvih je ale jinde, za cenu IBM pořídíte nesrovnatelně lépe vybaveného ASUSe. Jen se koukněte do ceníku, v té samé konfiguraci IBM za 30k a ASUS o 5-10k levnější :))

Já dlouho vybíral, než sem koupil. Byl sem téměř rozhodnutý pro HP, ale bylo mi to vymluveno, právě pro tu katastrofální bilanci nižších řad a byl mi doporučen ASUS, jako nej v nižší cenové hladině..

Pořídil sem proto: A6Tc AP026, Turion X2 TL-50, nv7300, 100GB 5400ot., Wifi, BT, 15,4" WXGA a jsem zatím naprosto spokojený. Bál sem se výdrže aku, ale při 50% jasu LCD, MP3 na pozadí a surfování na Wifi vydrží něco málo přes 3hodiny, což se mi zdá hodně slušný..
Mechanicky je taky celkem v pohodě (rozhodně lepší, než Compaq, co sem měl předtím). Takže mu dávám tak 95%


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů