To s tim PSkem neni uplne od veci, je to dobra hracka treba do obyvaku k televizi
Sony nebo Dell
-
Krevety
- Moderátor
- Příspěvky: 2352
- Registrován: 11 kvě 2006 21:10
- Bydliště: † Ostrava †
-
pmultimix
- píše často
- Příspěvky: 369
- Registrován: 10 srp 2007 18:54
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava