Údržba notebooku

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
Jamar

Údržba notebooku

Příspěvekod Jamar » 18 říj 2006 11:25

Zdravím,
mam na vás jednu prosbu - koupli jsem starší notebook Prestigio Nobile 157 - plast, stříbrný - část tmavě, část světle. Problém je v tom, že hlavně na světle stříbrných plochách je místy dost silně vidět opotřebení - ne škrábance, ale jen "odřená" barva.
Otázka zní, co byste mi doporučovaly pro zaretušování těchto odřenin, aby noťas vypadal zase jako nový :o) -prostředky, způsob,...? Předem díky za pomoc

Jamar

leon

Příspěvekod leon » 18 říj 2006 12:02

pokud jde ten dil plastu sundat, tak ho odmontuj a strikni jimou barvou :D

Jamar

Příspěvekod Jamar » 18 říj 2006 12:27

Nj, to by mě nenapadlo 8), problém je, že ten díl se dá asi rozmontovat jen rozebrání LCD - což by asi nebylo vhodné z důvodu záruky. Jde mi spíš o to, jestli někdo nezná nějaké retušovací vychytávky - nějaká tužka nebo tak něco - s normálním sprejem bych se do toho docela nerad pouštěl.
Jamar

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 18 říj 2006 12:33

Jestli je to v záruce, tak bych to radši nechal bejt. Myslim, že bys měl zvážit jestli ti takovej detail stojí za riziko nějakejch úprav.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

leon

Příspěvekod leon » 18 říj 2006 13:13

Jamar píše:Nj, to by mě nenapadlo 8), problém je, že ten díl se dá asi rozmontovat jen rozebrání LCD - což by asi nebylo vhodné z důvodu záruky. Jde mi spíš o to, jestli někdo nezná nějaké retušovací vychytávky - nějaká tužka nebo tak něco - s normálním sprejem bych se do toho docela nerad pouštěl.
Jamar
¨ze mas problem s rozebranim si predtim nepsal ... retušovací tužky udělaj zae jiný fleky ... podel me by bylo nejlepsi to udelat cele z gruntu ... že máš použít normální sprej sem nepsal ... asi by to chtelo nejakou matovou barvu, ale prehled v tom moc nemam ... zkus stranky nejakejch PC tunerů, tam občas předělávaj celý kejsy a dělaj to docela pěkně

Jamar

Příspěvekod Jamar » 18 říj 2006 13:42

Děkuji za tip. Sprejem by to asi bylo nejlepší, ale mam strach aby se to nedostalo, kam nemá.
Jamar

leon

Příspěvekod leon » 18 říj 2006 13:57

proto sem psal, ze to mas sundat z notebooku ... plochy ktere ches ochrani prelepis izolepou

Uffendi
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 21 kvě 2007 18:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Uffendi » 21 kvě 2007 18:37

rikej tomu patynka a mas po starostech 8)


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů