Acer Extensa 5220

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Pergler
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 31 říj 2007 20:31

Příspěvek od Pergler »

Pergler
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 31 říj 2007 20:31

Příspěvek od Pergler »

peterer
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 02 zář 2007 22:43

Příspěvek od peterer »

Pergler
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 31 říj 2007 20:31

Příspěvek od Pergler »

Dík, kolik chtěj za poštu ?
peterer
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 02 zář 2007 22:43

Příspěvek od peterer »

Myslím, že dobírka je 84,-. Nad 5.000 je doprava zdarma.
Pergler
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 31 říj 2007 20:31

Příspěvek od Pergler »

Zdravím, tak jsem tu paměť koupil v tom obchodě jak ty, tu samou ale bohužel mi ji nevezme, co stím ? Máš fakt extensa 5220 ? Jinak to není možné !
Rfx64
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 06 lis 2007 14:05

RAM

Příspěvek od Rfx64 »

Ja mam vo svojej 5220 1x1GB DDR2 od firmy HYUNDAI. Co tam mas ty?
peterer
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 02 zář 2007 22:43

Příspěvek od peterer »

TO: Pergler
Mám model Extensa 5220-050508Mi a fakt mi v tom jede s tou původní pamětí.
Máš ji možnost zkusit jinde? Třeba je vadná...
Pergler
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 31 říj 2007 20:31

Příspěvek od Pergler »

Zdravím, nainstaloval jsem win ultimate 32 bit, ale video se trhá a obraz není úplně ostrý, a to tam mám 1024 ram, co stím ? Je vůbec nainstalovaná grafická karta ? Nainstaloval jsem pouze ovladače s cd co dávají k notebooku, dík