5520 - Aspire 5520 -6A2G16Mi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
naomy
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 03 lis 2007 10:50

5520 - Aspire 5520 -6A2G16Mi

Příspěvekod naomy » 03 lis 2007 11:07

Zdravim, mam asi tyden tento notebook a jsem zatim spokojen. Mam jen par vitek k tomuto notebooku.

1. nekdy mi na nejakou dobu cca 2 3 vteriny vytuhne touchpad, pak se rozjede, jednou se ale stalo, ze uplne vytuhl a pomohl jen restart, ovsem muze to byt problem ovladacu, protoze ty vista os opravdu jeste nejsou odladeny, a maji dost chyb

2. nedari se mi propojit notebook s tv, mam konektor z nvidia grafiky do desktopu, ze ktereho vedou sinche a proste mi to televizi ani nenadetekuje, a ani se nic na ni nezobrazi

3. piskani pro nabijeni, normalne to nevadi, ale usinat s notebookem se neda

A co Vase zkusenosti ? Co se tyce vykonu tak jsem docela potesen, i kdyz tak grafika asi neni na hrani poslednich hernich vykriku.

kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvekod kiposukjange » 03 lis 2007 11:13

Mám Aspire 7720 (tedy stejná grafická karta.

1. Ovladače na touchpad neinstaluj, je to zbytečný a akorát to dělá problémy (něco podobnýho co uvádíš jsem taky zažil, i když ne s restartartem.

2. To jsem nezkoušel.

3. Píská to při nabíjení i mně, ale to je to furt lepší než kdyby to pískalo při chodu na baterku (jak to údajně dělalí některá HPčka).

Ta grafika je celkem OK na to že je integrovaná, nějaký síťový gamesy typu CS1.6 a COD na to paříme :)

naomy
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 03 lis 2007 10:50

Příspěvekod naomy » 07 lis 2007 23:20

Zdravim, tak touchpad po odinstalovani driveru slape paradne. Neni tak citlivy a uz se ani neseka :D

2. TVOut se me nepodarilo pouzit. Rekl bych, ze je to zpusobeno spatnou redukci z toho konektoru v notasu a vystup na sinch. Neni to nutne, ale sem tam nejakej filmecek by nebyl v televizi od veci.

Jinak po dvou tydnech jsem docela prijemne prekvapenej kvalitou provedeni, a stabilitou tehle masinky. Z deseti bych dal 9,7.

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 08 lis 2007 18:23

zdravím pánové, tak ja vlastním tento kousek taky a jsem s nim z 99,9% uplně spokojenej :wink: desingove je to krasnej book to urcite, za ty peníze a tu výbavu...paráda :P

jinak co se týká pískání tak taky mě to vadí, do servisu ho nechci posílat ale bylo mi řečeno že se jedná o hardwarovou chybu a že by se to mělo poslat, jinak jak jsem si všiml tak se pískání neobjevuje pokaždé takže v poho :roll: jinak notebook nemám doma,přes týden ho má segra na koleji a já mam prda což nasere no :lol: ......tak ji na vánoce něco vyberu ať mám svoj aspire doma :arrow:

naomy
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 03 lis 2007 10:50

Příspěvekod naomy » 12 lis 2007 09:39

Zdravím,

stále se mě nedaří propojit notebook s TV Out. Používám výstupní kablík z grafiky nVidia 6800GS. Je to podobné PS2 konektoru a ven jde 2x sinch out,in, a pak ještě asi s-video. Ja mám v televizi sinche nebo scart. Bohužel přes sinche ani ťuk. Ani náznak zapnutého televizního výstupu, že by v televizi něco reagovalo. Softwarově zapnout a vynutit to umím, ale jako by byl výstup odpálenej. Dříve to šlapalo na různých pořítačích v pohodě.

Dík za každou radu.

Kozel.Sedlacek
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 18 lis 2007 20:02

Notebook Acer

Příspěvekod Kozel.Sedlacek » 18 lis 2007 20:32

Já mám notebook Acer Extensa 5220-050508Mi a problém mi akorát dělalo nainstalovat Windows XP, protože nerozeznali SATA disk, ale po dlouhým gómání jsem na to přišel....
Jediný co mi dělá problém je ten pískající adaptér.Ale už mě to je celekm hlasitý takový nepříjemný pískání a adaptér se celkem dost zahřívá....

dejv

Aspire 5520 - pískání

Příspěvekod dejv » 19 lis 2007 00:14

To pískání při nabíjení je fakt protivný, jinak je to pěknej notebook. Neví někdo, jak se toho zbavit?

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 19 lis 2007 09:21

:D no zbavit, prodat :lol: ...ne dělám si srandu........v servise mi bylo řečeno že ho mám poslat na reklamaci a oni si s tim pohrají, no rikali že to je špatnou nabíječkou :cry: slabý výkon má prej....tak oni by mi dali silnejší a pískání by mělo pominout ! jinak to pískání jde z těla notebooku se mi zdá---- někde od ventilátoru :roll: nevím....ale mi to zase nejak moc nepíská :D

Delfin

Příspěvekod Delfin » 19 lis 2007 19:32

Mám jen malý dotaz. Mám tenhle notebook a chtěl jsem si na něm zahrát Call of Duty 2.. Instalace šla v pohodě a když jsem to chtěl spustit, tak mi to psalo něco o kompatibilitě... Myslím že je to Operačním systémem Windows vista home premium, kámoš má o dost výkonější notebook 7720G a píše mu to samé. tak bych chtěl poradit jestli někdo nevíte jak na to...

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 19 lis 2007 20:31

že by ovladače? :roll: :?:


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů