Acer Aspire 5100 5101AWLMi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
leon

Příspěvek od leon »

ten příkaz se jmenuje CONVERT

pustíš DOSové okno
zadáš příkaz convert c: /fs:ntfs
zeptá se to tušim na název disku a chce potvrzení

pak resetíš Win XP a konverze se provede před dalším náběhem XP
Fazotron

Příspěvek od Fazotron »

no a kolko ta konverzia bude trvat? mam 100 GB disk PATA rozdeleny na dve particie teda 2x50 GB. a je to bezpecne? este som to nikdy nerobil.Ked som mal klasicky desktop tak tam som vzdy pri instalacii dal preformatovat disk na NTSF
Peca-on-line
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvek od Peca-on-line »

Ano je to bezpečný, ale zálohu alespoň výběrovou (toho důležitýho) si stejně udělej.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)
Fazotron

Příspěvek od Fazotron »

Super ! Konverzia prebehla bez problemov.vsetko slape ako ma.Keby bolo tlacidlo dakujem tak ho mas u mna tako aspon "DAKUJEM" 8)
leon

Příspěvek od leon »

jestli mas disk rozdelenej na 2, tak to musis udelat i na D:\ ;)
Fazotron

Příspěvek od Fazotron »

leon píše:jestli mas disk rozdelenej na 2, tak to musis udelat i na D:\ ;)


hej hej spravil som to aj na decku.To bola ale rychlovka.
Kamilos
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 29 říj 2006 20:19

Příspěvek od Kamilos »

No tento notas moc na gamesy neni. ALe co by jjsme chteli za 20000,- Toca 3 tam jede vcelku slusne. Aj FEAR 800*600 ale to uz se trochu trapi.
Uvazuji, ze ho strelim a koupim 5112 wlmi,a le jak sem nekde cetl, ze tam ta grafika taky neni o moc lepsi. A taky si rikam ¨jestli nto ma cenu jit do jineho. Zas bude neco noveho a lepsiho

//Peca-on-line: Vícenásobné citace se používají jen výjimečně a už vůbec ne na předchozí příspěvek.
pajin.r

Příspěvek od pajin.r »

no ja prave psal o wlmi s x1600 a je to total shit notebook na games sice ma x1600 ale s 64 bitama takze max 2400-2500 v marku shiit za ty prachy zlatej aus a6t se svojema 3700

//Peca-on-line: Vícenásobné citace se používají jen výjimečně a už vůbec ne na předchozí příspěvek.
Fazotron

Příspěvek od Fazotron »

No neviem pani ale notebooky si asi nekupujeme na to aby sme na nich hravali hry.to by som skor zobral nejaky namakany desktop.