WiFi v ACER

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
cruis
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 29 lis 2007 17:55

Příspěvek od cruis »

count.draco píše:no a ake su ti siete na ktore sa chces pripojit? verejna alebo nejaka sukromna? a skusal si si stiahnut novy driver?

no skolni sit .. dhcp .. wpa .. tkip .. vsechno vim jak to nastavit .. na jinych notebookach v pohode .. ale na tutom nic .. pritom je sila signalu silna .. nebo myslite ze ten signal notebook prijme ale pak uz nema silu to poslat zpatky? jeto taky mozny? .. zkusim jeste nejake jine ovladace ..
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:roll: mozna wifi karta nejaka spatna------- drivery to tezko vyřeší..... :roll:
count.draco

Příspěvek od count.draco »

cruis píše:no skolni sit .. dhcp .. wpa .. tkip .. vsechno vim jak to nastavit .. na jinych notebookach v pohode .. ale na tutom nic .. pritom je sila signalu silna .. nebo myslite ze ten signal notebook prijme ale pak uz nema silu to poslat zpatky? jeto taky mozny? .. zkusim jeste nejake jine ovladace ..

no to urcite nie, ked ho prijme tak ho musi vediet aj odoslat, to bude asi chyba v karte pravdepodobne, kedze chytis siete tak v drivery chyba nebude (vtedy by si asi nic nechytil), ako pisal kolega vyssie :-)
Butkic
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 17 říj 2007 19:22

Příspěvek od Butkic »

Už jste někdo tento problém vyřešili? Chci si koupit ACER Aspire 5920G jenže pokud se nepřipojím do školní sítě tak je mi to na hovno :-(
In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvek od In-Quisitor »

Tak vidim, že se tu rozjela diskuse o wifi na noteboocích acer.. Chtel jsem poprosit, jestli by někdo nerozepsal, jak se připojit k netu přes wifi na vistě(acer aspire 5920G).. Např. na školní síť. Stáhl jsem si nějaký certifikát, ale jak to celé rozjet, co kde nastavit, jak přimět prohlížeč, icq aby šli.... docela by se mi hodil nějaký polopatický návod... pokud se někdo najde, budu moc rád (a myslím že nejen já)...
Acer Aspire 5920G - 302G16N CT2Duo T7300/ 2x1024MB/ 160GB/ 1GB robson/ DVD±RW/ 15.4''/ NV8600M GT/ BT/ WiFi/ VistaHP
marrtin88
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 04 črc 2007 20:26

Příspěvek od marrtin88 »

Trochu moc obecné, jak se připojit na "školní síť". Koukni spíš na stránky školy, jestli tam nebude návod. Pokud seš na VŠ tak je možné, že tam máte Eduroam, návod je zde https://eduroam.cz/doku.php?id=cs:uzivatel:sw:uvod .