MicroStar PR200X-015CZ názory

notebooky MSI a vše kolem nich
Djkoma
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 18 zář 2007 16:45

Příspěvekod Djkoma » 03 říj 2007 20:48

no povídej povídej všechno :-) výdrž určitě odzkoušíš s tím počítám, ale tak různě... hlučnost? kvalita šasi, kvalita monitoru, repráčky, kdyby si zkusil hdmi byl bych štasten ... :) ... už mě toho moc nenapadá .. .co rychlost? jistě sis tam dal visty jak šlapou? co romka je hlučná? jak dlouho trvá nabíjení? budou fotky? :-)


ted jsem koukal že czc má nějaký další typy, ale nechápu jaký je v nich rozdíl :))

PS: k tomu emailu, nechápu kde je chyba asi to atlas nepustí, ale neva já se stavil někde v trafice a readnul to .. .hlavně tabulku to ostatní je takové tlachání...

jindrab
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 02 zář 2007 23:54

Příspěvekod jindrab » 10 říj 2007 08:58

Kvalita sasi je super, displaj je kompletne v kovu, spodni telo castecne taky. Zahrivani notebooku je temer nula z prave strany jemne funi vlazny vzduch. Vetrak notebooku normalne neni normalne vubec slyset, roztoci se vice jen po delsi dobe zatizeni procesoru. Nemam momentalne nic co ma HDMI vstup :-(
Visty i office na tom slapou jak vino, prefektne svizne. Sehnal jsem i Vista OEM BIOS pro MSI / nevim jestli vis o cem mluvim ale vysvetlim ti to kdyz tak emailem.
Repraky trosku zklamani, pri vyssich hlasitostech maji tendenci rezonovat (asi je to mrizka co je nad nima) ale to mi nevadi na pokec pres Skype... je to ok. Mikrak a videokamera je na druhou stranu super, normalne muzes sedet u notebooku a mluvit a mikrak vse v pohode sejme. Jinak vcera vecer jsem s nim pracoval cca 3.5 hod bez napajeni a to jsem instaloval software, upgrady z netu a cca 10x restartoval
CD/DVD-ROM je vcelku ticha urcite svym hlukem nerusi.
Foto nejaky udelam
Sorry nevsim jsem si ze uz si tady psal minuly tyden tak ze omlouvam za zpozdeni.

kubox
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2007 12:15

Mini Recenze

Příspěvekod kubox » 10 říj 2007 12:18

Mensi recenzi jsem sepsal zde:

http://www.czechcomputer.cz/user_review ... 41789.html

bohuzel jsem byl omezenej 5000 znakama ;)

snad nekomu pri rozhodovani pomuze.

jindrab
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 02 zář 2007 23:54

Re: Mini Recenze

Příspěvekod jindrab » 10 říj 2007 12:33

Ja mam model PR200X-046. nevis jestli ma take TPM chip? Kdyz pustim bit locker tak mi to hlasi ze tam TPM neni, tak nevim. musel si instalovat nejke ovladace? nevis jaky je rozdil mezi 046 a 045?

kubox
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2007 12:15

Příspěvekod kubox » 10 říj 2007 12:38

TPM podpora byla z posledniho BIOSu z jakehosi neznameho duvodu vypustena. Z MSI mi zatim neodpovedeli proc tomu tak je.

Tzn BIOS verze 1.10 ma podporu TPM modulu, BIOS 1.30 nema, na druhou stranu pridava podporu pro 4GB RAM.

Rozdily bohuzel nevim. Samotneho me zajimaji...

Djkoma
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 18 zář 2007 16:45

Příspěvekod Djkoma » 10 říj 2007 20:26

tak super díky všechno jsem přečetl a msi je stále na vrcholku mého pomyslného žebříčku, jen budu muset počkat cca do vánoc kvůli penězům :( tak snad to něják dopadne a třeba se objeví ještě lepší model :-D víme jak to jde rychle jsou to holt ještě 2-3 měsíce... oběma díky!!

dawe01

Recenze

Příspěvekod dawe01 » 28 lis 2007 12:57

Recenze: http://www.zive.sk/default.aspx?section ... cle=274792
A kdyby mel nekdo nejakej dotaz, tak se ptejte :-)

roxtedy
píše často
Příspěvky: 191
Registrován: 12 bře 2007 10:39

Příspěvekod roxtedy » 13 pro 2007 21:10

zajímaly by mně další zkušenosti s tímto notebookem, kvalita klávesnice,jestli se někde prohýbá?Otírání stříbrné barvy a zkušenosti se servisem MSI?

dawe01

Příspěvekod dawe01 » 16 pro 2007 12:57

Klávesnice mi přijde OK. Klasická část klávesnice je standardně velá a píše se na ni dobře. Trochu je problém se zbytkem kláves v pravo, jsou celkem malý, a občas se trefim jinam, stejně tak je to se šipkama, ale myslím, žde jde spíše o zvyk.
Stříbrná je OK, jen se mi podařilo NB lehce rejpnout a pod barvou je zřejmě šedej. Každopádně náchylnej k tomu, že se ošoupe je.
Mám taky problém s ext monitorem. Bohužel jsem netesoval s více, ale když dám NB na adapter, monitor vrní, na baterku je to OK. Zkoušel jsem cizí adapter a s ním to nedělalo. Ještě to zkusím otestovat s jiným monitorem a jiným adapterem, a když dojdu k závěru, že je to adapterem, zkusim v servisu jestli by nešel vyměnit/vyreklamovat jen adapter.
Zatím se servisem zkušenosti nemám, ale když jsem dával dotaz na dostupnost 13" vylepšení tohohle, tak všichni 3 dovozci reagovali do několika hodin, což je úspěch.
Zkus se pokoukat ještě po jiných diskuzích ohledně tohodle NB
http://www.zive.cz/Poradna/default.aspx ... ion=366214
http://www.novinky.cz/diskuse?id=127166 ... tionId=825

Nejsou konkretně k tomuhle typu, ale k skoro stejným...

roxtedy
píše často
Příspěvky: 191
Registrován: 12 bře 2007 10:39

Příspěvekod roxtedy » 18 pro 2007 12:42

Jakej má vystup na další monitor?T'Vout asi nemá,že?Dá se někde v brně omrknout?

dawe01

Příspěvekod dawe01 » 20 pro 2007 10:25

TV-Out nemá, jen HDMI, VGA. V Brně ho určitě nikde vidět nemůžeš :twisted:

roxtedy
píše často
Příspěvky: 191
Registrován: 12 bře 2007 10:39

Příspěvekod roxtedy » 02 led 2008 12:27

co říkáte na lacinější verzi tohoto ntb viz. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51794

zajímaly by mě názory na grafiku a procesor...Jak vám drží panty?? vypadají křehce...


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů